Rahim kanserine bitkisel çözüm

Rahim kanserine bitkisel çözüm
Mime çiçeği çayını kahvaltıdan yarım saat sonra ve geceleri uykuya yatmadan bir saat önce içmeniz önerilir.
Gün içerisinde 3öğün birer tatlı kaşığı susam yağı içmekte rahim ağzı kanserine iyi gelecektir. Rahim ağzı kanserinin bitkisel tedavi yöntemleri nelerdir diye merak edenlere, işte kanseri yenmenizde size koşulsuz muavenet edecek olan şifalı bitkiler;

 
Ekseri vajinanın başlangıç kısmında husule gelen rahim kanseri, kan veya fena kokulu akıntı şeklinde kendini belli eder. Rahim ağzı kanserinden kurtulmak için başta enginar olmak üzere lahana ve soya gibi doğal tedavi edicilerden faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı mine çiçeği ekleyip, demlenmesinin ardından günde iki kez tüketmek rahim ağzı kanserini önlemektedir.
Kadın hastalıkları arasında en yaygın sorunlardan birisi olan ve ölümcül risk taşıyan rahim kanseri, tıbbi metotların yanı sıra bitkisel yöntemlerle de tedavi edilebilmektedir
Ayrıca bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı kekik ekleyip kekik çayı demlemekte rahim kanserini önlemeye birebirdir. Kekik çayıda tıpkı mime çiçeği çayı gibi kahvaltıdan yarım saat sonra ve geceleri uykuya yatmadan bir saat önce içilmelidir.
Kereviz, havuç ve şalgamdan birer tane olmak üzere hepsini mikserde geçirin. Daha sonra bir tülbent yardımı ile mikserden geçen karışımı süzün. İçine yarım kahve fincanı limon suyu ekleyip için.
Bir önceki Rahim ağzı kanseri ameliyatı başlıklı konumuzda rahim ağzı kanseri ve rahim ağzı kanseri tedavisi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: rahim kanseri bitki kürü, rahim kanserine iyi gelen besinler, serviks kanserine iyi gelen bitkiler, rahim kanserine iyi gelen bitkiler, rahim agzi kanserini onleyen sebzeler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.