Reese tavsiye ediyor!

Reese tavsiye ediyor!

“Benim de her kadın gibi selülitlerim ve çatlaklarım var.
Hollywood’un Oscarlı yıldızlarından Reese Witherspoon, Avon’un ilk global marka elçisi oldu! Güzel yıldız yeni işine, markanın Pro-To-Go rujunu tanıtarak başladı. Zayıf ve düzgün fizikli mankenleri ben de kıskanarak izliyorum. Hollywood’da güzellik konusunda sürekli bir yarış içinde olmalısınız.
Hollywood’un Oscarlı yıldızlarından Reese Witherspoon, Avon’un ilk global marka elçisi oldu! Güzel yıldız yeni işine, markanın Pro-To-Go rujunu tanıtarak başladı
Fakat bu yarışta hiç bir zaman kazanan olmuyor. Ben sadece kendi en güzel ve bakımlı halime ulaşmak için elimden geleni yapıyorum.”
Reese sadece dünyaca ünlü bir yıldız değil. O aynı zamanda mütevazi, otantik, etkileyici, stil sahibi ve karizmatik bir kadın.
Reese, tüm dünyadaki 5 milyonu aşkın Avon Temsilcisi’ne ilham vermek için çalışacak. İş hayatında başarılı bir ünlü isim ve hayatını ailesine adayan çalışan bir anne olarak Reese, Avon’un “Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket” sloganını desteklemek için önemli bir rol oynayacak ve bu rol tek bir ürünün tanıtımını yapmaktan çok daha fazla sorumluluk içeren bir rol olacak.
Tüm bu özellikleri ile birlikte Reese Witherspoon’un Avon’un ilk Global Marka Elçisi olduğunu büyük bir mutlulukla duyuruyoruz!
Avon’da sizi etkileyen neydi? Avon’la çalışmayı neden tercih ettiniz?
Global bir güzellik markası olan Avon’un benim için her zaman önemli bir yeri olmuştur. Bugüne dek hatırladığım, Avon ürünlerinin her zaman hayatımın bir köşesinde olduğudur. Bugün bile yıllardır alışveriş yaptığımız temsilcimizle bağlarımız sürüyor. İsmi Delores ve annemle birlikte hastanede çalışıyor. Avon bir güzellik markasından çok daha öte. Kadınları güçlendiren köklü bir tarihi var. Temsilcilerine sağladığı hayatlarını kazanma fırsatının yanında, Avon Fonu ile de kadınların ve ailelerinin hayatlarına dünya çapında katkıda bulunuyor.
Avon’la çalışmamın nedeni, Avon’a duygusal bir bağlılık hissetmem ve bir şeyler verebilmek istemem. Bunun yanında kadınlar ve çocuklarla ilgili çalışmalarda bulunabilmeyi arzu etmiş olmam. Avon’un dünya çapındaki, kadınların hayatlarında fark yaratan işlerine kendimden bir şeyler katabileceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.
Avon’un ilk Global Elçisi olmak nasıl bir duygu?
Avon’un ilk Global Elçisi olmak son derece ayrıcalıklı ve bir o kadar da sorumluluk gerektiren bir olay. “Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket”i temsil etmekten gurur duyuyorum. Avon dünya çapında bir güzellik markası ve kadınları güçlendirmek için çaba gösteren bir şirket.
Avon’daki rolünüz nedir?
Avon’un Global Marka Elçisi olarak, üç farklı alanda görev alacağım. İlk olarak, Avon Vakfı’nın Onursal Başkanı olarak, fon toplamanın yanı sıra, meme kanseri, aile içi şiddet ve ilk yardım konularında bilincin artırılmasına yönelik çalışmalar yürüteceğim. Ayrıca, Avon bünyesindeki güzellik markalarının sözcüsü olacağım. Reklam, broşür ve diğer tanıtım materyallerinde beni görebileceksiniz. Üstelik ürün geliştirme projelerinde de yer alacağım. Son olarak, Avon Satış Temsilcileri ile birlikte çalışmalar yürüteceğim. Hayallerini gerçekleştirmek için inanılmaz bir enerji ile çalışan bu kadınların girişimci ruhlarından çok etkileniyorum.
Daha önce herhangi bir kozmetik şirketi ile ortak bir çalışma yürütmediniz. Peki neden şimdi?
Şu anın doğru zaman ve Avon’un doğru fırsat olduğunu düşünüyorum. Avon’un şirket olarak benimsediği etik değerlere ve birliktelik duygusuna hayranlık duyuyorum. Avon, kadınların girişimci ruhuna inanıyor ve ben de buna destek vermek istiyorum. Avon’un Global Marka Elçisi olarak, bir marka sözcüsünden çok daha fazlası olacağım. Dünya çapında kadınlar için en önemli kabul edilen konular ve sorunlarla ilgili olarak Avon Vakfı ile birlikte çalışacağım.

Sizce Avon’u özel kılan nedir?
Avon eşşiz bir şirket çünkü bir güzellik markasından çok daha öte – dünya çapında kadınların güçlenmesine katkıda bulunmaya kendini adamış bir şirket. 5 milyon satış temsilcisine hayatlarını kazanma fırsatı sunarak yaşamlarını güzelleştiriyor. Avon, başarısını sadece elde ettiği kazançla değil, faaliyet gösterdiği toplumlarda yarattığı olumlu etkilerle de ölçümlüyor. Avon Vakfı ise kadınların ve ailelerinin hayatlarını güzelleştirmeye kendini adıyor – Vakıf, meme kanseri, aile içi şiddet ve ilk yardım konularında yüksek miktarda fon toplamakta ve toplumlardaki bilinç düzeyini de bugüne kadar sürdürdüğü çalışmalar ile artırmaktadır.
Avon Vakfı ile kurduğunuz ortaklık ile neler başarmayı umut ediyorsunuz?
Hem kişisel hem de profesyonel hayatımda oldukça şanslı olduğuma inanıyorum. Her zaman benimle aynı koşulları olmayan ama kendine inanan kadınlara yardım etmek istemişimdir, çünkü onların da rüyalarını gerçekleştirebilmelerini istiyorum. Avon Vakfı dünya çapında kadınlar için çalışan en büyük vakıf olma özelliği taşıyor ve ben de bu vakfın Onursal Başkanı olarak görevlendirilmekten onur duyuyorum. Ortaklaşa çalışmalarımıza henüz başlamamıza rağmen meme kanseri, aile içi şiddet ve ilk yardım konularında fon toplanmasına ve bilinç düzeyinin artırılmasına katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Üzerinde çalışmalar yürütülmesi gereken pek çok sosyal konu var. Siz yapacağınız çalışmalarla, nasıl bir fark yaratacaksınız?
Avon ile güçlerimizi birleştireceğimiz için son derece şanslı olduğuma inanıyorum. Avon kadınları güçlendirme anlamında oldukça uzun bir tarihe sahip. 120 yıldır (sadece 34 yıl öncesine kadar Amerika’da kadınların oy kullanma hakkı bile yoktu) Avon, kadınlara eşşiz bir fırsat sunarak kendileri ve aileleri için para kazanabilme şansı sunuyor. Avon Vakfı kadınlarla ilgili sosyal konularda 50 yıldan bu yana çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vakıf, bugüne kadar meme kanseri, aile içi şiddet ve ilk yardım konularında $500 milyon civarında fon toplanmasını sağlamıştır. Avon, kadınların kadınlar için çalıştığını ve bu anlamdaki bağlılığını defalarca kanıtlamıştır. Bu açıdan, Avon’un bana da son derece değerli fırsatlar sunarak gerçek ve kalıcı farklar yaratmamı sağlayacağına inanıyorum.
Çalışmalar yürüteceğiniz sosyal konuların herhangi biri ile kişisel bir bağlantınız var mı? Daha önce meme kanseri, aile içi şiddet veya ilk yardım konularında kişisel bir deneyiminizi bizimle paylaşabilir misiniz?
Meme kanseri geçirmedim, ya da doğrudan aile içi şiddete maruz kalmadım. Ancak bu sorunları bireysel olarak algılamıyorum. Bu sorunlar, kadın olarak hepimizi etkiliyor. Kadınların dünya çapında çalışmalarımıza katılarak ciddi adımlar atılmasında etkili olacağına inanıyorum. Erken teşhis, yeni bakım ve tedavi yöntemleri, eğitim ve hastalıktan korunma yöntemleri ile ilgili grup çalışmaları yürütülmesi sağlanırken, aile içi şiddet konusunda güvenlik önlemleri alınarak, önemli ölçüde destek sağlanabilir.
Güzellik felsefeniz nedir?
Benim felsefem şu, güzellik kendine güvenden gelir. Hollywood bazen kazanmanın imkansız olduğu sonsuz bir rekabet ortamı olarak görünebilir. Yarışı hiç bir zaman tam anlamıyla kazanamazsınız. Yapmanız gereken olabileceğinizin en iyisi olmaktır.
Hangi kozmetik ürün olmadan yaşayamazsınız?
Dudak parlatıcısı! Avon’un Glazewear ve Pro To Go rujlarına bayılıyorum.
Şimdiye dek duyduğunuz en iyi güzellik tavsiyesi neydi?
Başka biri gibi görünmeye çalışma – her kimsen o şekilde kendine güven. Saklamak ya da sevmediğin bir özelliği değiştirmeye çalışmak yerine, en iyi özelliklerini ön plana çıkar.
Parfümünüzü nasıl seçersiniz? Ruh haliniz, mevsim, vb. etkili olan şeyler var mı?
Parfümleri seviyorum. Seçimim de kesinlikle ruh halime bağlı oluyor. Genellikle gündüz saatlerinde çiçeksi ve hafif kokuları tercih ediyorum, Avon Crystal Aura gibi. Gece için ise parfümümün biraz daha ağır olmasına dikkat ediyorum. Avon’un Christian Lacroix imzalı parfümü Rouge beni son derece heyecanlandırıyor.
Bir önceki Saçlarım güzel olmadan asla! başlıklı konumuzda güzel saçlar, parlak saçlar ve saç bakımı hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.