Renkler Ve Medeni Durumunuz

Renkler Ve Medeni Durumunuz
Bekâr erkekler siyah arabaları kullanırken, kadınlar kırmızı rengi tercih ediyor. Kullandığınız arabanın rengi medeni durumunuzu da yansıtıyor. Araştırmaya göre bekâr ve yalnız erkekler siyah arabaları tercih ederken evliler tercihlerini griden yana kullanıyor. Artık kırmızıda durduğunuzda yandaki arabanın rengine daha dikkatli bakmanız gerekecek. Çünkü İngiltere de yapılan bir araştırmaya göre arabaların rengi insanların medeni durumunu da ele veriyor
Yalnız kadınların arabalarında tercih ettiği renk ise yalnız erkeklerden çok daha farklı. Bekâr kadınlar en dikkat çekici renklerden kırmızıyı tercih ediyor.

EVLENİNCE RENK YEŞİL OLUYOR

Fakat evlendikleri ve çocuk sahibi oldukları zaman kadınların tercihi yeşile dönüyor. Araştırmayı yapan uzmanlar “İnsanların dikkatini çekebilmek için bu araştırmayı yaptık. Sonunda ortaya çok ilginç sonuçlar çıktı. Neden bu renkleri tercih ettiklerini bilmiyoruz. Fakat kırmızı ve siyah her zaman çok daha fazla dikkat çeker. Belki de bu yüzden yalnız kadınlar kırmızı renkli arabaları tercih ederken bekâr erkekler siyah kullanmayı tercih ediyor” diyor.

 

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.