Rihanna’nın güzellik sırları

Rihanna’nın güzellik sırları

Genç kuşağın en ünlü şarkıcılarından Rihanna, güzellik sırlarını In Style dergisine anlattı. Genç yıldız sıkıştığı zamanlarda imdadına yara bandının yetiştiğini söyledi
– Size güzellik bilincini ilk öğreten kişi kimdi? Annem. Kendisi makyözdü. Parfüm, cilt bakımı ve makyaj hakkında her şeyi bilirdi. Ama hiçbir zaman makyaj yapmama izin vermezdi
Ama ben makyaja o kadar düşkündüm ki, annem ne zaman evden ayrılacak olsa gizlice onun malzemeleriyle oynardım.
– Görünümünüzle ilgili asla yapmayacağınız bir şey var mı? Kuaförlere ve makyözlere diledikleri her şeyi yapmaları serbestliğini veriyorum ama gerekirse Bunu istediğimden pek emin değilim diyebilirim. Çünkü günün sonunda dikkati çeken yüzüm oluyor ve onun iyi gözükmesi için en doğru olanı yapmam gerekiyor.
Kısa seviyor
– Genç kızlık döneminizde stil ikonlarınız kimlerdi? Mariah Careya aşıktım. Bana göre o mükemmel bir kadındı. Marilyn Monroenun da zamansız güzelliğine hayrandım. Ve tabii Madonnanın yaptığı her şeye… Canı ne isterse yapmasına bayılıyorum.

– Güzelliğinizle ilgili başınıza gelen en büyük felaket neydi? Felaket demek doğru olmaz belki ama bir daha asla saçımı, ilk albümüm Music of the Sunın kapağındaki gibi uzatmam ve açık kahverengiye boyatmam. O zamanlar Ne isterseniz yaparım diyordum. Ama aslında ben görünümümle de iddialı olmayı seviyorum. O zamanki kadın ben değildim aslında. Bunu anlamak için sadece büyümem ve kendimi keşfetmem gerekti.
Ojeden bilezikler
– Tırnaklarınızın güzelliği ve hep bakımlı olmasıyla da dikkat çekiyorsunuz. Tırnaklarınızla bu kadar ilgilenmeye ilk ne zaman başladınız? Dört yaşındaydım ve bize büyükannem bakıyordu. Onu çok üzüyorduk. Sanırım bir gün bana kızmıştı ve ben de annemin odasına gittim, ojesini açtım ve parmaklarımdan kollarıma kadar bilezik şekilleri yaptım. Annem eve geldiğinde çok kızdı. Ben de çok korktum çünkü okula öyle gitmek zorunda kalacağımı sandım. Çünkü bizim evde hiçbir zaman aseton olmazdı!
Bir önceki Saçlarım güzel olmadan asla! başlıklı konumuzda güzel saçlar, parlak saçlar ve saç bakımı hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: rihana guzelik sirlari, rihanna beslenme, rihanna cocugu var mi, rihannanın güzellik sırrı

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.