Saç dökülmesine karşı lavanta kürü

Saç dökülmesine karşı lavanta kürü
Daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz saç dökülmesine özüm olacak yöntemlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Üstelik saç dökülmesine karşı diğer bitkisel yöntemleri de deneyebilirsiniz. Peki saç dökülmesine karşı lavanta kürü nasıl hazırlanır diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
Saç dökülmesine doğal kürler
İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi kürü
Saç dökülmesi nedenleri ve tedavi yolları
Lavanta kürü hazırlanışı
Bir tatlı kaşığı lavantayı daha önceden kaynatılmış olan klorsuz suya ekleyiniz.
Saç dökülmesine en etkili bitkisel çözüm yollarından olan lavanta kür doğru ve düzenli olarak uygulandığı zaman ciddi anlamda saç dökülmelerini durduracak ve sizin daha sağlıklı saçlar a kavuşmanıza yardımcı olacaktır
Ardından karışımı 5 dakika demlemeye bırakın. Ancak demleme esnasında suyun ağzını kapalı tutun. Daha sonra daha önceden yıkanmış temiz saçlarınızı bu su ile yıkayın ve durulamadan saçlarınızda yarım saat bekletin. Ardından saçlarınızı sadece su ile durulayın.

Saç dökülmesine karşı lavanta kürü haftada 2 defa tekrar edilmelidir. Her defasında taze olarak hazırlayacağınız lavanta kürü kısa bir zaman sonra saçlarınızın dökülmesini durduracaktır. Saç dökülmesi sonrası önlem amaçlı da arada bir bu kürü uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silikon göğüs nasıl patlar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: lavanta kürü, saç dökülmesine lavanta

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.