Sakal ekilir mi?

Sakal ekilir mi?

Sakal ekimi yaptırmak isteyen erkeklerin ense kısmındaki saç kökleri toplanarak sakal ekimi yapılmaktadır. Sadece saçlarını değil sakallarını da kaybeden erkekler bu soruna çözüm bulmak için saç ekiminin ardından sakal ekimi araştırmasına girdiler.
Saç ekimi uygulaması birçok erkeğin saç dökülmesi sorununu çözmüş ve kellik problemlerinin önüne geçmiş olması nedeniyle aynı işlemin sakallarda da uygulanıp uygulanmayacağını sorgulatmaktadır. Peki sakal ekilir mi? Ekilirse sakal ekimi nasıl olur? Daha birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Bazı erkekler gerek iş hayatı, gerek kendi isteği ile sakalsız gezmekten mutlu olmakta ancak bazıları içinde sakalları oldukça büyük bir öneme sahip olduğu için sakal dökülmesi bu erkeklerde psikolojik sorunlar yaratır. Bir takım sebeplerden dolayı dökülen sakalların tedavisi için sakal ekimi yapılabilir
Bu uygulama hem kalıcı hem de sağlıklıdır. Eğer bir sorun olmazsa sakal ekimi yaptıran erkeklerin sakalları ömür boyu sorunsuz olarak çıkmaya devam eder.
Basit ve kalıcı bir işlem olan sakal ekimi gerçekleştikten iki ay sonra yavaş yavaş sakallar çıkmaya başlar. Sakal ekim güvenli ellerde yapılırsa%95’lik bir başarı elde edilir.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarda saç ekimi nasıl yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: küçük sakallı erkekler, Sakal ekimi yapılır mı?, sakal ekimi yaptıranların yorumları, sakal ektirilir mi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.