Sarılık ve bitkilerle sarılık tedavisi

Sarılık ve bitkilerle sarılık tedavisi
Belirttiği sarılık olan rahatsızlık ise herhangi bir nedenden ötürü karaciğerde biriken safranın kana karışmaya başlamış olmasıdır.
Bu rahatsızlığı başlatan neden ne olursa olsun, sarılık sürecinin kısalmasını sağlayabilecek bitki karışımları ile tıbbi tedavi desteklenebilir.
Sarılığın (ikterus) işaret ettiği oluşumun nedeni, yoğun kimyasal madde alımı, bir enfeksiyon veya organik bir bozukluk olabilir ve uzman doktor bu nedeni teşhis ederek tedaviyi başlatır.
Uzmanlar, sarılığın bir hastalık değil hastalık belirtisi olduğunu belirtiyor.
Sarılığa iyi gelen bitkisel kür

Malzemeler:
2 ölçü hindiba,
2 ölçü aynısafa,
1 ölçü rezene,
1 ölçü pelinotu,
1 ölçü andızotu kökü,
1 ölçü devedikeni tohumu

Hazırlanışı ve Kullanımı:
Bitkiler ve kökler çok ince kıyılır, ölçülür ve iyice karıştırılır. Bir tatlı kaşığı bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, 10 dakika demlendikten sonra süzülür ve balla tatlandırılır. Şeker hastaları tatlandırmaz. Sarılık devam ettiği sürece, 2 saatte bir yarım bardak içilir.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: yetıskınlerde sarılık ıcın bıtkı tedavısı, bitkilerle sarılık tedavisi, safranın kana karışması, sarılığa hangi bitki iyi, sarılığa iyi gelen tıbi organik bitki

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.