Seyrek kaşlar nasıl sıklaşır?

Seyrek kaşlar nasıl sıklaşır?

Kaşlarınızın seyrekliğinden yana şikayetlenip duruyorsanız eğer, makalemizde yer alan seyrek kaşları sıklaştırma önerilerine kulak verin ve bu önerileri düzenli bir şekilde hayata geçirerek seyrek kaşlarınızın yerini daha gür kaşlara bırakın. Fakat bu yöntemin kötü kokuya sebep olması nedeniyle pek çok kişi tarafından kullanılmışlığı yoktur. Kaş seyrekliği bilhassa da bayanların en çok canını sıkan sorunlardan bir tanesi olmuştur ancak çözümü yok değildir. İşte kaş seyrekliğine çözüm yolları:
Seyrek kaşları sıkılaştırmak için
Seyrek kaşların sıklaşması için pek çok yöntem vardır, ancak bu yöntemler arasında en etkili olanı ise sarımsak uygulamasıdır. Günümüzde artık çoğu soruna karşı hem modern tıbbın hem de alternatif tıbbın çözümleri mevcuttur
Eğer kokuyu dert etmeyecekseniz iseniz sarımsağı ikiye bölerek iç kısmını kaşlarınıza sürün. Fakat bu yöntem bana göre değil diyorsanız, o zaman diğer yöntemleri deneyiniz.

Sarımsak tedavisini reddedenler seyrek kaşları sıklaştırmak için besleyici özelliği bulunan tatlı badem yapı ve hint yağı karışımını pamuk yardımıyla kaşlarına sürebilirler. Bir saat sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz.
Haftada 3 gün düzenli olarak uygulamaya özen gösterin ve mutlaka tatlı badem yağı kullanın. Çünkü acı badem yağı kullandığınız zaman karışım gözünüze kaçarsa gözünüzü yakabilir. Ayrıca seyrek kaşlara fındık yağı sürmek de yararlıdır.
Bir önceki Saçları güçlendirmek için ne yapmalı? başlıklı konumuzda saçları güçlendiren bitkiler hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kaş sıklaşması için ne yapılmalı, seyrek kaş nasıl sıklaşır, seyrek kaşlara bitkisel çözüm, kaş sıklaştırma yöntemleri, kaşların sıklaşması için bitkisel çözümler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.