Sigara ve alkol bırakma kürü

Sigara ve alkol bırakma kürü
Şems Aslan sigara ve alkol bıraktırma kürü uzun bir süredir sigaranın ve alkolün bağımlısı olanları kısa bir sürede bu bağımlılıktan kurtaracaktır bir çözüm yoludur, denemenizde fayda var.

Nar taneleri, beyaz lahana, limon ve bal karışımından oluşan iki çeşit kür tarifi veren Şems Aslan, bu tariflerinden birini düzenli olarak uygulamanızın faydasını göreceğinizi söylüyor. Bu karışımı sabah ve akşam, ister yemekten önce, ister yemekten sonra tüketin.
Sigara ve alkol bağımlılığından kurtulmak için ne yapmanız gerektiğini bilemiyor ya da yaptığınız bir takım sigara ve alkol bıraktırma yöntemlerinin bir işe yaramadığından şikayet ediyorsanız, o halde Şems Aslan’ın sigara ve alkol bırakma kürünü deneyin.
Sigara bırakma kürü tarifi 1
1/2 bardak ayıklanmış nar tanelerinin üzerine 1/2 bardak taze sıkılmış beyaz lahana suyu dökün. Sigara ve alkol bırakma kürü 2 ay boyunca her gün uygulanmalıdır.

Sigara bırakma kürü tarifi 2
1 /2 bardak kırmızı lahana suyu, limon ve 1 çay kaşığı balı karıştırın
Bu karışımı da sabah ve akşamları düzenli olarak 2 ay boyunca tüketin. Bu kür tarifleri kandaki nikotini ve alkolü temizleyecek, alkol ve sigarayı bırakmanıza yardımcı olacak.
Bir önceki İbrahim Saraçoğlu ayak kokusu kürü başlıklı konumuzda ayak kokusuna bitkisel çözüm ve ayak kokusuna doğal çözüm hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: sigara ve alkolün tedavi yöntemleri, alkol tedavisinde yeni yöntem, alkol ile sigaranin tedavi yontemleri, alkol sigara bırakmanın yolları, alkol ve sigara bırakma

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.