Siyah noktalara bitkisel çözüm

Siyah noktalara bitkisel çözüm

Siyah noktalara evde kalıcı çözüm arayanlara sesleniyorum, cildinizde istenmeyen bu misafirleri yok etmek için yapacaklarınız o kadar basit şeyler ki, bence hiç durmayın ve güzelliğinize gölge düşüren bu sorunları yoğurt, mısır unu, kil, turp ve gliserinden oluşan karışımlarla yok edin. Bu karışıma rendelediğiniz limon kabuklarını da ekleyerek yüzünüze masaj yaparak sürün. 15 dakika sonra ılık suyla yıkayın. Bir çorba kaşığı yoğurt ve bir yemek kaşığı mısır ununu karıştırın. Siyah noktalara bitkisel çözümleri denemek isteyenler için işte tarifleri;

 
Bir adet limon kabuğu rendeleyin

Her biri birer tatlı kaşığı olmak üzere mısır unu, kil, el kremi ve suyu karıştırın. Karışımı cildinize sürün. Maske kuruduktan sonra ovarak çıkartın. Haftada bir kez uygulayın.

Kırmızı turp yıkayın ve kabuklarıyla beraber rendeleyin. Bit tülbent yardımı ile süzerek içine elma sirkesi ekleyin. Karışım güneş görmeyen akranlık bir ortamda üç gün bekletilecek ve üç günün ardından siyah noktaların bulunduğu bölgeye sürülecektir. Bir hafta uygulanmalıdır.
Birer tuta kırlangıç otu ile ayrık otunu karıştırın. Karışıma bir litre su ekleyin ve kaynatın. Bir gece dinlenmeye bırakın ve siyah noktaların üzerine sürün.
Bir tatlı kaşığı gliserin ve 2 damla asilbent tentürünü karıştırın. Karışımı siyah noktaların üzerine bolca sürün. Karışı cam bir şişede saklayın.
Bir önceki Yaşlanmayı geciktirmek için ne yapmalı? başlıklı konumuzda yaşlanmayı geciktirmek ve yaşlanmayı geciktirmek için hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: siyah noktalara bitkisel çözüm, pekmezle siyah turpun faydası, turp ve misır unu, sılvılceye ve sıyah noktaya bıtkısel cozum, siyah noktalara kalıcı bitkisel

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.