Suna Dumankaya selülit maskesi

Suna Dumankaya selülit maskesi
Bu karışım kan dolaşımınızı arttırıp selülitleri harekete geçirecek ve zamanla da yok olmasını sağlayacaktır. Selülitler üzerinde oldukça etkili olan vücut peelingi tarifi ve uygulanışı hemen aşağıda detaylı olarak anlatıldı.

Selülit peelingi adı da verilen bu özel karışımı kolay bir şekilde evlerinizde hazırlayarak zahmetsizce uygulayabilirsiniz.
Suna Dumankaya’nın önermiş olduğu, bitkisel yağlar ile hazırlanan vücut peelingini selülitlerinizi azaltmak ve selülit oluşumunu önlemek için güvenle kullanabilirsiniz hanımlar. Güzellik uzmanı tarafından önerilen bu peeling, selülitlerinizin yok olmasını sağlarken, cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına da muavenet edecek. Vücudunuzdan selülitleri tamamen yok etmeniz mümkün değil, ancak var olan selülitleri azaltabilir ve selülit oluşumunu önleyebilirsiniz

Malzemeler
 

Selülit peelinginin hazırlanışı
Yukarıda sıralamış olduğumuz tüm malzemeleri karıştırın. Karışım peeling kıvamına gelince banyodayken selülitlerin olduğu bölgeye uygulayın ve masaj yapın. Masajı en az 10 dakika yapmalısınız. Düzenli olarak her hafta uygularsanız zamanla selülitlerinizin azaldığına şahit olacaksınız.
Bir önceki Suna Dumankaya sivilce maskesi başlıklı konumuzda sivilce için maske, sivilce maskesi ve sivilcelere bitkisel çözüm hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: selulit maskesi, suna dumankaya kiriışıklık maskesi, suna dumankaya selülit için tarifler, suna dumankaya vucud maskeleri

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.