Suna Dumankaya sivilce maskesi

Suna Dumankaya sivilce maskesi
Bitkisel sivilce maskesini haftada bir kere uygulamanız yeterli.
Birçok kişinin en büyük sorunlarından olan sivilceler, Suna Dumankaya’nın sivilce maskesi ile tarihe karışarak artık ne kadınların güzelliklerine nede erkeklerin yakışıklılıklarına gölge düşüremeyecek. Bitkisel yöntemler her zaman için her türlü sorunlara çözüm yolu olmuş ve her zaman da olmaya devam edecek.

Suna Dumankaya sivilceler için maske

 
Malzemeler
 

Hazırlanışı
Öncelikle patatesi ayrı bir kapta haşlayın. Sivilcelere bitkisel çözümler arayanlar için güzellik uzmanı Dumankaya’nın tarifini öneriyoruz.

Suna Dumankaya’nın sivilceler için vermiş olduğu bu maske sadece sivilcelerden kurtulmanızı sağlamayacak, aynı zamanda ipeksi bir cilde de sahip olmanıza muavenet edecektir
Patates haşlanırken kalendula çiçeği, tarla at kuyruğu ve kartopu çiçeğini de bir bardak su ile kaynatın. Ardından patatesin suyunu süzün ve bitkilerden hazırlamış olduğunuz çayı patatesin içine dökün. Ardından patatesi ezin ve elde eteğiniz karışımı yüzünüze sürün. En fazla 20 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.
Bir önceki Kırışıklıklar için maske Suna Dumankaya başlıklı konumuzda Suna Dumankaya hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: suna dumankaya sivilce, kırışıklıklara son atkuyrugu maskesi, patatesle sivilce tedavisi, suna dumankayasivilce maskesi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.