Tiksindirici ama sigarayı bıraktırıyor

Tiksindirici ama sigarayı bıraktırıyor

Bitkisel karışımlardan oluşan Tekumut adlı tiksindirici ürün ile tiryakilerin dahi sigarayı 7 günde bırakabildiği, yöntemin yüzde 99 oranında başarılı olduğu belirtildi.
Söz konusu ürünü Tunaboylu’nun 2,5 yaşındayken babasının akciğer kanserinden hayatını kaybetmesi nedeniyle, şifalı bitkiler üzerinde çalışarak geliştirdiğini ifade eden Koçak, “Ürünle önce kendisi sigarayı bırakan Tunaboylu, patent ve ruhsatını aldığı bu karışımı ticari hale getirmiş. Ürünle 50 yıllık tiryakiler bile 7 günde sigarayı bırakıyor.
Adana’da kurulu Koçak Sigara Bırakma Merkezi sahibi Mustafa Koçak yaptığı açıklamada, son dönemde kapalı mekanlarda sigara içilmesi konusundaki yasaklar ve yükselen sigara fiyatları nedeniyle sigarayı bırakmak isteyenlerin sayısında artış olduğunu kaydetti.
Sigarayı bırakmak isteyenlerin en büyük endişesinin sigara içmedikleri zaman fazladan hissettikleri sinir ve stres olduğunu belirten Koçak, “Bu sıkıntıları aşmak ve tekrar sigaraya başlamanın engellenmesi amacıyla Emekli Albay Özkan Tunaboylu’nun geliştirdiği ve Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı ‘Tekumut’ adlı bitkisel ürünü ve özel bir yöntemi kullanıyoruz” dedi
Bu yöntemle 5 yılda 42 bini geçkin kişi sigarayı bıraktı. Ürünün başarı oranı yüzde 99. Biz de aynı başarı oranına Adana’da ürünü kullanan kendim başta olmak üzere bin 100′den fazla tiryakide ulaştık” diye konuştu.
Koçak, başta ABD, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika olmak üzere 20′den fazla ülkeye ihraç edilen Tekumut’un meyan kökü, karabaş, karanfil, şeker, çörek otu, yulaf, melisa, at kestanesi, polen, defne ve nane içerdiğini, içinde kimyasal madde bulunmadığını söyledi.
7 günde bırakma yöntemi

Koçak, Tekumut’un küçük bir şişede toz halinde bulunduğunu belirterek, “Sigarayı bırakmaya karar veren kişi Tekumut’u bizden temin ediyor. Ardından içeceği 3 adet sigarayı yarım içip poşette saklıyor. Poşette saklanmalı, çünkü ürün kullanılmaya başlandıktan sonra kokusu çok kötü gelecektir” dedi.
Bu aşamadan sonra artık bir daha kesinlikle sigara içilmediğini kaydeden Koçak, şöyle konuştu:
“Sigara içme isteği geldiğinde, hatta gelmeden hemen önce ürün kaşığının 4′te 1′i kadar toz dilin üzerine konularak 1-2 dakika kadar ağızda ıslatıldıktan sonra iyice emilip yutuluyor. Günde 20 kez sigara içme isteği olursa 20 kez bitkisel karışım kullanılabiliyor. Yan etkisi yok. İçeriğindeki bitkiler, bırakma aşamasının sinirsiz ve stressiz geçmesini sağlıyor.
Uygulama 7 gün boyunca sürüyor. 7 gün tamamlanınca 8′inci ve 9′uncu gün sabah aç karnına, sigara duman gargarası yapılması gerekli. Yani bırakmadan önce yarım içilen sigaralardan biri alınıp yakılıyor, duman içe çekilmeden ağza doldurulup su gargarası yapılır gibi ağızda dolaştırılıyor ve üfleniyor. Bu işlem sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, dumanın içine çekilmemesi. Yoksa yöntem bozulur. Bu işlemler tam olarak uygulandığında 10. gün sigara içme isteği gelmesi bir yana sigara dumanı dahi iğrenç gelecektir.”
Koçak, kendilerine başvuran kişileri telefonla arayarak durumlarını takip ettiklerini ve destek verdiklerini, Tekumut’un fiyatının 90 TL olduğunu belirtti.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: sigaradan tiksindiren bitkiler, sigara tiksindirici otlar, sigaradan ne tiksindirir, sıgarayı bıraktıran evdekı yontem, sigaradan tiksindiren ot

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.