Tüm gün bakımlı görünme ipuçları

Tüm gün bakımlı görünme ipuçları
Bu kadar koşuşturma sırasında da sabah özene bezene yaptığınız makyajınız dağılıyor, rimeliniz akıyor, rujunuz çıkıyor ve siz bunları tazelemeye fırsat bulamıyorsunuz. Yağsız olan bu kremler cildi makyaja hazırlar ve fondöten ile pudranın dağılmadan tüm gün yüzde kalmasını sağlar. Birkaç küçük ayrıntıya dikkat ederek siz de tüm gün bakımlı görünebilirsiniz.
Bütün gün işyerinde koşturup duruyorsunuz.
Makyajınızın daha kalıcı olmasını sağlamanın ilk koşulu kaliteli bir makyaj altı kremi kullanmaktır

Rimelinizin de suya dayanıklı, akmayan bir ürün olmasına özen gösterin. Çünkü dağılmış bir rimel görünüşünüzü berbat etmeye yeter de artar. Dudaklarınız için de çıkmayan ve aynı zamanda nemlendirici etkisi olan bir ruj tercih edin.
Yanınızda daima yüzdeki parlamayı yok eden ve yeniden sabahki görünümünüze kavuşmanızı sağlayan, pek çok kozmetik firmasının özel olarak ürettiği tazeleyici mendillerden bulundurun.

Gün boyu yanınızdan eksik etmemeniz gereken diğer bir ürün de mendil deodorant. Tekli olarak kutulanmış bu mendilleri, taşıma ve kullanım kolaylığı sayesinde, kendinizi terli ve rahatsız hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz.
Sabah evden çıkmadan bakımınızı yaparken ellerinizi ihmal etmeyin. Çünkü gün içinde en çok onlara iş düşüyor ve nemlendirilmemiş eller çabucak kuruyor. Çatlamış, bakımsız eller de ‘bakımlı kadın’ imajını yerle bir edebiliyor. El kreminizi yanınıza almanızda ve gün içinde sık sık yenilemenizde fayda var.
Bir önceki Mükemmel görünen kalçaların sırrı başlıklı konumuzda kalça egzersizleri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: makyajim akiyor

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.