Türk diyetisyenden zayıflamada çığır açan buluş

Türk diyetisyenden zayıflamada çığır açan buluş
Ender Saraç, zayıflama haplarının sağlık açısından riskli olup olmadığı ve kendisinin geliştirdiği Formula 7′yle ilgili soruları cevapladı.
Türkiye’nin beslenme ve antiaging konusundaki en ünlü isimlerinden biri olan Dr.
Ünlü diyetisyen Ender Saraç, obezite konusunda bir ilke imza attı.
– Formula 7′de neler var?
– Gıda takviyesinin içerisinde bulunan L-Carnitine, Co-Enzyme Q10, yeşil çay ve zencefil birbirinden faydalı antioksidanlar. FDA’dan onaylı Formula 7′yi 6 bin hastanın kullandığını söyleyen Saraç, ‘Preparatın hiç bir yan etkisi yoktur’ dedi
Bu aynı zamanda bir anti-aging hapı. Bazılarını aktarlarda bile kolayca bulabileceğiniz bitkilerle formüle edilmiş bu takviye, sadece eczanelerde satılıyor. Bunun herhangi bir yan etkisi olsaydı ABD’deki uzmanların 1.5 yıl boyunca yaptığı çalışmalarda ortaya çıkardı. Ayrıca FDA onayı da aldı.
– Önce doktor kontrolünden geçilmesi gerekiyor mu?
– Hiç birşey tek başına bir mucize değildir. Esas tehlike obezitenin kendisidir. Bununla savaşmak için ek yardımlara ihtiyaç var. Bu preparat bir gece aldığınızda bütün iştahınızı kesen bütün göbek ve bel yağlarını incelten bir mucize değil. Zaten öyle olması için ciddi yan etkisinin olması lazım.

– Yan etkisi var mı?
– 6 bin kişi sıfır yan etkiyle kullandı. Birkaç kişi “Gaz yaptı” dedi o kadar. İlacın pazarlamacısı değilim, Amerikan Douglas firmasına danışmanlık yaptım ve bir formül geliştirdim.
– Formula 7 ile ilgili nasıl bir kür uyguluyorsunuz?
– “Sabah-akşam yemeklerden 2- 3 dakika önce üzerine sıcak suyla için. Beraberinde bol sıcak su, bitki çayı için. Akşam çok geç yemeyin, adım atın” diyoruz. “Açlık diyetleri yapın, 2 saat spor yapın” demiyoruz.
İki güzel aklın bileşimi!
Douglas Laboratuarları Türkiye CEO’su Nuri Taksır, Türkiye’de 6 aydır satılan Formula 7 için şunları söyledi: ABD’de Douglas’ın 2000′in üzerinde formülasyonu var. 51 ürünü de Türkiye’de satılıyor. Formula 7, iki güzel aklın bir araya gelmesinden doğdu. Özelliği şudur; ilk kez ABD dışındaki bir topluluğun formülü Douglas Laboratuarları tarafından üretilmeye layık bulundu. 1.5 yıl çalıştık. FDA tarafından da onaylandı. Ender Saraç, sadece doktor kimliğiyle bu projenin içerisinde.
Bir önceki Arı zehiri altınla eşdeğer başlıklı konumuzda arı sokması, astım ve boğaz enfeksiyonları hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.