Ufak ama güzelleştiren öneriler

Ufak ama güzelleştiren öneriler

Yarım limon
Güneş lekeleri için evinizdeki limon iyi bir çözüm olabilir.
Kibrit kutusu, Türk kahvesi, eski maskaralar, yarım limon ile güzelleşmek mümkün. İşte etrafınızdaki ufak tefek şeylerle gelen güzellik…
Cilt lekeleri, ölü deriler, kırılmış tırnaklar için çözümler elinizin altında olabilir. İşte etrafınızdaki ufak tefek şeylerle gelen güzellik.. Cilt lekeleri, ölü deriler, kırılmış tırnaklar için çözümler elinizin altında olabilir
Limonu ortadan kesin ve lekelerinize sürün. Yüzünüz bu şekilde 3 dakika bekleyin ve durulayın.
Kibrit kutusundan törpü
Tırnağınız kırıldı ancak törpünüzü evinizde unuttunuz.. Kibrit kutusunun yakma şeridi ile tırnağınızı kısa sürede törpüleyebilirsiniz.
Türk kahvesiyle peeling

İçtiğiniz Türk kahvesinin telvesini dökmeyin. Kahve telvesiyle bepanten kremi karıştırın ve yüzünüze dairesel hareketlerle sürün. Hoş görünmese de ölü derilerden kurtulmak için en basit çözüm.
Eski maskaralar kullanılabilir
Tarihi geçen maskaranız hala işinize yarayabilir. Eski maskaranızı alt kirpiklerinize sürün. Kalıntılarını temizlemek kolay olurken daha doğal görünüm elde edebilirsiniz.
Bal ile cildiniz parlasın
Kurumuş ve çatlamış ciltler için bir kaşık bal ile şekeri karıştırın. Dudaklarınıza sürün ve bekletin. Böylece yumuşacık ve pürüzsüz, canlı dudaklara sahip olabilirsiniz.
Bir önceki Şekerli yiyecekleri artık atıştırmayın başlıklı konumuzda atıştırmak, dengeli beslenme ve detoks hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ufakаam, cildi ne parlatır, ufak am

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.