Ünlü mankenlerin güzellik sırları

Ünlü mankenlerin güzellik sırları
Kısa saç, uzundan daha seksidir. İşte ışık saçan güzelliğe sahip olmanın 6 yolu…
1.
Saçlarınızı, cildinizi ve makyaj bilginizi gözden geçirerek siz de imrenerek baktığınız güzel mankenler ve aktristler gibi olabilirsiniz. Kısa kestirdiğiniz saçlarınızı doğru şekillendirdiğinizde baş döndürücü görüne sahip olabilirsiniz. Kısa etkileyici saçlar sizi çok havalı gösterebilir

2. Işıltılı görünümü makyaj sağlamaz, uyuyun. Geç saatte bir partiye mi katılacaksınız? Gözlerinizi kısa süre için dinlendirin. Eğer iyi dinlemediyseniz bu cildinizden belli olur. Kapatıcılar uykusuzluğunuzu kapatamaz. Her gün ya da en azından haftada bir kaç kez 8 saat uyuyun. Kozmetik çantanıza ne kadar az ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz.
3. Her kadın gülümsediğinde çok daha güzeldir. Dişlerinizin ışıltı saçmasına özen gösterin. Atıştırırken bol miktarda salatalık, havuç gibi kıtır sebzeler tüketin.

4. Kişisel özelliğinizi göz ardı etmeyin. Kendinizi sevin. Cindy Crawford beni olmadan düşünülebilir mi? Makyaj yaparken en beğendiğiniz özelliğinizi ortaya çıkarın.
5. Doğal da seksi oluşabilir. Tekrar tekrar dumanlı göz makyajı yaptığınızda ilk etkiyi vermeyebilir. Her zaman makyaj yapmayın, özellikle de geceleri. Birkaç fırça maskara, hafif bir ruj ya da dudak parlatıcı sizin için yeterli olabilir.
6. “Kaşlarımı almaya asla cesaret edemem, kalında güzeldir” diyerek kaşlarını aldırmayan birçok model var. Kaşlarınızı aldırmaya karar verdiyseniz doğduğunuzdan beri size en yakışan kaş modelini tercih edin. Fazla tüyleri temizlerken aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Kaç alırken büyüten aynalardan kullanmayın. Bu gereğinden fazla tüy almanıza neden olabilir.
Bir önceki Doğru göğüs bakımının püf noktaları başlıklı konumuzda dik göğüsler, diri göğüsler ve doğum hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: mankenlerin güzellik sırları

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.