Ünlülerin incelik sırları

Ünlülerin incelik sırları

Kıyafet seçimleriniz vücudunuzun nasıl göründüğünü etkiler. İşte ünlü güzellerin ince görünmelerinin arkasındaki sırlar…
Kate Winslet’in incelik sırları
Koyu renkler kiloları saklar. Doğru kıyafet seçimi ile her zaman fazla kilolarınızı saklayarak daha ince görünebilirsiniz. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için elbiselerinizin boyunu dizlerinizin en ince bölgesinden yukarı çıkarmayın!
Kalem etekler her zaman daha zayıf gösterir. Tek omuzlu elbiseler köprücük kemiğinizi ve omuzlarınızı başka bir deyişle en zayıf bölgenizi ortaya çıkarır
Kalın kemer kullanmayın çünkü sizi ortadan ikiye ayrılmış gibi gösterebilir. Geniş etekli elbiseleri kesinlikle giymeyin çünkü kalçalarınızı büyük gösterir.
Kıyafetinizin çok fazla kumaştan yapılmamasına dikkat edin.

Jennifer Lopez’in incelik sırları
Kıvrımlarınızı sergileyin. Boynunuzu uzun göstermek için elbisenizle aynı renkte ayakkabı giyin. Sizi daha iri gösterecek dökümlü kumaşlardan kaçının. Belinizi ortaya çıkaran kıyafetler seçin. Yoksa içinizde bir şey saklıyorsunuz gibi görünebilir.
Kate Hudson’ın incelik sırları
Vücudunuzun en ince bölgesini belirleyin. Üzerinize oturan düz ve aşağıya doğru daralan kıyafetler sizi ince gösterecektir. Vücudunuzu saklayan bol kıyafetler giymeyin. Bacaklarınız güzelse onları asla saklamayın.
Moly Sims’in incelik sırları
Tek renk giymek sizi ince ve uzun gösterecektir. V yakalı giyerek size yönelen bakışları üst tarafınıza çekin. Kilolu göstereceğinden uzun ve desenli elbiseler giymekten kaçının. Uzun elbiseler sizi daha kalın gösterebilir.
Bir önceki Porselen gibi bir cildin ipuçları başlıklı konumuzda botoks, cilt temizliği ve güneş lekeleri hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.