Vücuttaki enerji merkezleri

Vücuttaki enerji merkezleri

Bunu biraz daha geniş izah edersek; vücuttaki enerji merkezleri, yaşam enerjisini kanallar yoluyla insanın enerji bölgelerinden, çevresinden, evrenden ve tam enerji yapılarından alırlar. İşte kozmik bilim, akılları gözlerine inenlere bunu göstermeyi amaçlamaktadır. Kozmik bilime göre, vücudumuzda var olduğu kabul edilen enerji merkezleri, yaşam enerjisinin çeşitli şekillerini alır, dönüştürür ve dağıtırlar.
Evrendeki her şey enerjinin farklı boyutlarıdır.
Bedenin yaşaması için gerekli olan frekanslara dönüştürüp, içimize akmasını sağlarlar
Bu merkezler ayrıca çevrelerine de enerji verirler. Dolayısıyla daha önce de belirtildiği gibi; insanlar, yerküre, evren ve bunların hepsi kozmik enerji vasıtasıyla karşılıklı bir ilişki içindedir.
Vücuttaki 7 enerji merkezi enerji iletişimindeki ahenk
İnsan ve çevresi arasındaki enerji iletişimi, yaratılıştan gelen bir ahenk içindedir. Ancak bugün dünyayı çevreleyen ve koruyan ozon tabakasının delinmesi, çevrenin, havanın, suların, ormanların sorumsuzca kirletilmesi gibi sebeplerle, karşımıza birçok doğal felaketin çıkması normal görülmelidir. Enerji titreşimleri kendilerini değişik frekanslarda gösterirler.

Enerji, çok yoğundan çok safa doğru değişen seviyelerde veya hızlarda titreşir. Mesela düşünce; kendini çok hızlı değiştirerek, çok yüksek oranda titreşen saf bir enerji biçimidir. Sevgi, bitmez tükenmez bir enerji kaynağıdır. Gülümseyen insan etrafına enerji yayar.
Vücudumuzun enerjisini artırmak için, evrenden gelen enerjiyi kabul eden enerji merkezlerimizin açık tutulmasına çalışmak çok önemlidir.
Kozmik bilimde hastalıklar her zaman enerji merkezi seviyesindeki bir enerjinin tıkanması olarak izah edilir. Bu konuda; enerji ve yaşama isteği arasındaki ilişki, çok belirgindir. Heyecanlanan bir insanın enerjisi artar ve o kişi canlanır.
Yaşama isteği insanı normal bir birey haline getirir. Yaşama isteği aşırı derecede ise, kişi olağanüstü bir kişilik sergiler. Pozitif düşünce de bu konuda etkilidir.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: vücuttaki enerji merkezleri, düşünce ve kozmik enerji, Enerji Merkezi, enerji merkezi vücutta neresi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.