Yağ enjeksiyonu vücudun hangi bölgelerine uygulanıyor?

Yağ enjeksiyonu vücudun hangi bölgelerine uygulanıyor?

Yağ enjeksiyonu hangi bölgelerde kullanılıyor?
Yağ enjeksiyonları hangi bölgelere uygulanır diye merak edenler için küçük bir araştırma yaptık ve vücutta yağ enjeksiyonu yapılan bölgeleri makalemizde sizler için açıkladık. Ancak yağ enjeksiyonu yönteminin uygulanması için, kişinin vücudunda yeterli oranda yağ bulunması da önemli bir husustur.
Kişinin kendi vücudunun yağlı olan bölgelerinden fazla yağ özel ince iğnelerle alınarak bir takım işlemlerden geçiriliyor ve sonrasında dolgu maddesi olarak kullanıma hazır hale getirilip kişinin arzusu doğrultusunda istenilen bölgeye estetik uzmanları tarafından uygulanıyor. Genel anlamda yağ enjeksiyonları yüz bölgesinde kullanılan bir yöntemdir, ancak gelişen teknoloji ile yağ enjeksiyonu yöntemiyle küçük memeler büyütülüp, kalça da biçimlendirilebiliyor. Yağ enjeksiyonu son dönemlerde bir hayli popüler olmuş ve amaca yönelik yüksek bir başarı getiren estetik yöntemlerinden biri olarak hangi bölgelere uygulandığı da merak konusudur

Alın, burun ve ağız kenarında oluşan kırışıklık ve çizgiler yağ enjeksiyonu ile doldurularak giderilmekte ve yüze canlılık, gerginlik katmaktadır. Vücutta bulunan yara izleri de yine yağ enjeksiyonu ile yok edilebilir. Çökükler ve çukurlarda yağ enjeksiyonu ile başarılı bir şekilde kapatılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bacaklardaki asimetriler düzeltilmekte, ince bacaklar kalınlaştırılmakta, yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan genital bölgedeki düzleşme giderilmekte ve genital bölgenin canlanması sağlanmaktadır. Ayrıca yağ enjeksiyonu bazı estetik ameliyatların bir parçası olarak da kullanılmaktadır. Özellikle de liposuction veya ameliyat sonrasında husule gelen düzensizlikler yağ enjeksiyonu ile giderilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: Burun kenari cokuklerine bitkisel cozum, yag enjekte son teknolojı

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.