Yağ yakıcı zayıflama çayı ve tarifi

Yağ yakıcı zayıflama çayı ve tarifi

Yaz aylarında bilhassa kadınların başının belası olan fazla yağlar, bu zamana kadar hayatınızı kabusa çevirmiş olabilir, ancak o günler artık yağ yakıcı zayıflama çayı ile geride kalıyor. Yağ yakıcı zayıflama çayını evinizde bulunan elma, limon, tarçın gibi malzemelerden hazırlıyor ve düzenli olarak içerek de fazla yağlarınıza elveda diyorsunuz.

Aşırı kilolar hem sağlığı hem de estetik görünümü olumsuz etkiliyor.
Malzemeler:
 

Hazırlanışı:
Elmayı ve limonu kabuklarıyla birlikte 4 eş parçaya ayırın. Yağ yakan zayıflama çayı metabolizmanızı hızlandırarak sizi fazla kilolarınızdan arındıracak. Kilonuz kaç olursa olsun yağ yakan zayıflama çayı ile kısa bir sürede tüm fazlalıklarınızdan kurtulacağınızın garantisini veren uzmanlar, bu çayın aynı zamanda kabızlığa ve tansiyon düşmesine de iyi geldiğini söylemekteler
Ayırdığınız elma ve limonu 3 litrelik suyun içine atın. Ardından tarçını, karanfili ve karabiberi de bu suya ekleyin. 20 dakika ateşte kaynatın sonra süzerek ılık ılık için.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: elma çayı ile zayıflama, yağ yakan elma çayı, elma limon kabuk tarçın, elmali limonlu zayiflama cayi, elma limon tarcin karanfil

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.