Yağlı cilde limon iyi gelir mi?

Yağlı cilde limon iyi gelir mi?
Cildinizin yağ dengesini koruyacak, yağlanmadan dolayı parlayan ve gözenekleri açılmış olan derinize iyi gelecek olan çözüm önerimiz ise limon maskesidir.

Yağlı ciltlere çok iyi gelen limon, doğru kullanıldığı zaman sorununuzu kısa bir zaman zarfı içinde yok edecek ve daha sağlıklı cilde kavuşmanıza muavenet edecektir. Peki bunun için ne yapmanız gerekiyor?
İşte yağlı cilde limon ile yapabilecekleriniz:
İki adet limonun kabuklarını soyun. Ardından iki çorba kaşığı suyun içinde limonları bekletin. Hepinizin merak ettiği limon yağlı cilde iyi gelir mi sorusunun cevabını evet olarak yanıtlamak istiyoruz.
Cildinizin aşırı yağlı olmasından yana şikayetleriniz varsa, bizimde bu şikayetinizi geride bırakacak bir çözüm önerimiz var
Daha sonra limonları robotta püre haline getirin. Krem haline gelen limon kürünü temiz cildinize pamuk yardımı ile sürün ve birkaç dakika bekletin. Son olarak ılık su ile yıkayıp havluyla cildinizi kurutun ve nemlendirici sürün.

Bir önceki yazımız olan Kusursuz bacaklar için başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: limon sivilceye iyi gelirmi, limon yüze iyi gelirmi, limon sivilcelere iyi gelirmi, lımon cılde ıyı gelırmı, yağlı cilde ne iyi gelir

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.