Yaşam enerjinizi artırın

Yaşam enerjinizi artırın
Sinirlenme sayınız otuz günde bir kereye indiği zaman kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
– Kozmik enerjinin çağımızın plansız, programsız ve prensipsiz yapılanmasında panzehir olabilecek güce sahip bir teknoloji olduğunu düşünün.
– Günlük stresi asla ertesi güne taşımayın.
– Tutkularınızın esiri olmayın, aklınız kalbinize hakim olsun.
– Seviniz, sevdiğiniz şeylere sarılınız.
– İnançla başlayın ve sinirlenmeyin.
Şifalı bitkiler ve bitkilerle tedavi, bütün inanç ve kitaplarda, kültürlerde, yazılı ve yazılı olmayan kaynaklarda bahse konu olmuş ve binlerce yıllık zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Sinirlendiğiniz günleri sayın. Bize düşen, bu zenginliği günümüz insanıyla paylaşarak, insanımızın istifadesine sunmaktır
Her şeyin aşırısından kaçınıp, ılımlı olun.
Prof. Maranki’den kozmik mesaj
Bundan sonraki birkaç ay ve yılda belki de her şey “ışık hızında” gelişip olabilecek. Dünyamız olağanüstü hadiselerle karşılaşacaktır. Güneş patlamalarından tutun da dünyamızdaki bazı bölgelerde oluşacak doğal afet ve patlamaların “elektromanyetik” titreşimleriyle farklı boyutlarda başta insanlara olmak üzere dünyamıza ve üzerindekilere tesir edecek; belki de şayet bu hal “böyle devam ederse” kitlesel ölümlerin yanında yeni oluşumlar da olabilecektir.
Kozmik bilince erişmek
Daha da ileri giderek dünyamızdaki devletlerin güç yapıları hatta bazılarının varlıkları bile yok olabilecektir. Dünyamız ancak o zaman 3 boyuttan farklı boyutlara ve teknolojilere ulaşıp mutlu sona doğru gidebilecektir. Dünyamız “doğal kaynaklarıyla” besleyebileceği sakinleriyle yoluna devam edecek. 2010′lar, 2013, 2015′ler giderek artan güzelliğin başlangıcının habercisi olacaktır. Bizler ümidvarız diyoruz. Önümüzdeki on yıllar O’nun hakimiyetinin ışık yılları olacaktır diyor ve müjdesini veriyoruz. Bir şartla; tabii ki insanlık “kozmik bilinç”e erişir ve ancak O’nun ışığı ile aydınlanırsa.
Kozmik bilimden sağlık uyarıları
– Kozmik bilim günde 2 öğün yemeği önermektedir. Buna göre kahvaltıyı 07.00 ile 09.00 saatleri arasında, akşam yemeğini ise çok geç saatlere bırakmadan yemelisiniz!
– Kendinize zaman ayırmalı, besin desteği almalı ve düzenli olarak egzersiz yapmalısınız.
– Bakmaktan ve paylaşılmaktan hoşlanılan evcil hayvanları bahçede beslemeli, evinizde sadece bitki ve çiçek yetiştirmelisiniz.
– Herkesi affedici ve yardım edici ruhta olmalısınız.
Pratik hastalık formülleri

Kadınların yüzde 10 kadarında adet döneminde, şiddetli ağrılar ve şişlikler görülebilir. İş gücü kaybına, okul devamsızlığına ve kadınların her ay belli günlerde yaşam kalitelerinin bozulmasına neden olan bu rahatsızlıkların çözümünü kainat eczanesinde bulmak mümkün.
Civanperçemi, aslanpençesi, çobançantası ve adaçayı; göğüs kanseri, rahim kanseri, erken menopoz, adet sancıları, adet düzensizlikleri, miyom ve kistlerin tedavisinde destekleyici bitkilerdir. Bu dört bitkiyi ister ayrı ister hepsini karıştırarak demleyip, 1 kaşık balla tatlandırarak içilmesi önerilir. (Bitkileri sadece bir taşım kaynatmaya özen gösterin.) Daha geniş bilgi “Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler” kitabımızda mevcuttur…
Kozmik beden temizliğinin vücuda katkıları
– Karın boşluğu içindeki suyun emilimini yapmaktadır.
– Tüm boşaltım sistemlerini rahatlatır, en çok yutak ve gırtlak geçişini rahatlatır.
– Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok olmasını sağlar.
– Kalın bağırsak Ph ve mikroflorasının normale dönmesini sağlamaktadır. Kalın bağırsak duvarlarını ve peristal hareketinin düzenlenmesini sağlar.
– Sadece 1-2 defa uygulamasından sonra bile tenye ve diğer patolojik rahatsızlıkları boşaltmaktadır.
– Kasık ve pelvis bölgesinde zayıf düşmüş olan kasların güçlenmesini sağlar.
– Fazla gaz nedeniyle oluşan kabızlık, bel ve kalça kemiği ağrıları, adet bozukluğu, deri kuruluğu ve dökülmelerde etkilidir.
Yılda iki defa yapılan kozmik beden temizliği, detoks, arınma ile karaciğer, kalın bağırsak ve safra keseniz temizlenip, bedeniniz 60 yılda 10 yaş daha gençleşir. Kozmik beden temizliği arınma programı 4-11 Nisan’da Afyon’da başladı. Sizde kendinize bir hafta ayırın ve arının!
Kozmik yemek tarifleri
Zeytinyağlı pırasa
Malzemeler
– 500 gr pırasa
– 3 adet havuç
– 2 yemek kaşığı bulgur
– 2 adet soğan
– 5 diş sarımsak
– 4 yemek kaşığı zeytinyağı
– 1 parça zencefil
– 2 adet defne yaprağı
– 2 adet limon kabuğu soyulmuş kare doğranmış
Zeytinyağında soğan, sarımsak, havuç ve baharatlar bir iki tur pişirilir. Üstüne pırasa, limon ve bulgur ilave edilip kendi suyunda 20-25 dakika pişirilir, soğuk servis edilir. Bakılanlar: kozmik temizlik ve erken menopoz, rahimdeki polipe pirasa iyi gelir mi, yemek tedavi tarifi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.