Yeni bir grip türü ortaya çıktı

Yeni bir grip türü ortaya çıktı

Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
.
Ternopol’de hızla yayılan ve henüz kaynağı belirlenemeyen bu grip nedeniyle sadece geçen hafta 6 binden fazla kişinin sağlık kuruluşlarına başvurduğunu kaydeden Onıskiv, insanların salgını ciddiye almadıklarını, çok azının grip aşısı olduğunu ve ancak hastalığa yakalandıktan birkaç gün sonra doktora başvurduklarını ifade etti.

Onıskiv, bir grip türünün ancak 10 günde belirlenebildiğini vurgulayarak, Ukraynalı ve İngiliz bilim adamlarının bu türü belirleme çalışmalarının devam ettiğini ve yakında sonuç alabileceklerini belirtti.
Ukrayna’nın Ternopol kentinde karşılaşılan ve türü henüz belirlenemeyen bir grip salgını sonucunda 7 kişinin öldüğü bildirildi.
Salgının Ternopol kentindeki çöp temizleme sorunlarıyla ilgisi bulunmadığını kaydeden yetkili, Ternopol’e gelen çok sayıda göçmenin bu hastalığı yurt dışından getirmiş olabileceğini ifade etti.

Ukrayna’nın bir haber sitesinin haberine göre, Sağlık Bakanlığı Ternopol Bölge İdaresi Başkanı Bogdan Onıskiv tarafından yapılan basın açıklamasında, 26 Ekim tarihine kadar grip sonucunda oluşan komplikasyonlar sebebiyle ölen 7 hastanın genç, fiziki olarak güçlü ve grip dışında hiçbir sağlık problemi olmayan kişiler olduğu belirtildi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.