Zıplayarak zayıflama ayakkabısı

Zıplayarak zayıflama ayakkabısı

Zıplayan ayakkabının zayıflamaya faydası Ender Saraç tarafından da doğrulanmıştır. İngiltere, ABD ve Avustralya’da çok ses getiren zıplayan zayıflama ayakkabısı, zıplarken tüm kaslarınızın çalışmasını sağlıyor. Kangoo Jumps adı verilen bu ayakkabı ile zıplaya zıplaya kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.

Kanguru gibi zıplayarak kilo vermenizi sağlayacak olan bu ayakkabılar 11 yıllık çalışmanın sonucudur.
İlk olarak Kardashian Kardeşler tarafından kullanılan ve oldukça da çok konuşulan, son zamanların en popüler zayıflama aleti olan zıplayan ayakkabı, son olarak Sertap Erener’in ayağında gözümüzü çarpmıştı. Ünlü sanatçı katılmış olduğu bir konserinde giymiş olduğu zıplayan ayakkabı ile zıplaya zıplaya şarkı söylemiş ve herkesi de zıplayarak zayıflamaya davet etmişti
Uzmanlar zıplayarak zayıflatan ayakkabı hakkında şunları söylüyor: “Her ayakkabı 2 kilo 200 gram. Spor yaptığınızda dizinizde ve belinizde sakatlıklar yaşayabilirsiniz. Ama kanguru ayakkabıların altındaki balans sistemi, rehabilitasyon özelliği taşıyor. Dize ve bele baskı yapmıyor. Beş yaşından 80 yaşına kadar herkes bu sporu yapabilir. Ayakkabılar dengeyi kendi kendine sağladığı için öğrenmeniz sadece iki dakika sürüyor.”

Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: zıplayan ayakkabı, zıplama ayakkabısı, zıplayan ayakkabı fiyatları, zıplayan ayakkabı fiyatı, zıplayarak zayıflama aleti

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.