Akciğer kanserine bitkisel tedavi

Akciğer kanserine bitkisel tedavi
Akciğer kanseri için bitkisel tedavi açısından önemlidir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.
– 100 gram kadar kekik, 50 gram kadar çörek otu, 30 gram kadar sinameki ve 40 gram kadar misvak karıştırılır ve ıhlamur şeklinde kaynatılırken 1 dakika süre ile buharında derin nefesler alınır.
İşte beslenmenizde dikkat etmeniz gereken unsurlar:

– Akciğer kanseri yaşayanlar tere otu ve sarımsak tüketimini çoğaltmalı,
– Muz, hurma, kuru üzüm ve elma gibi meyvelerin tüketimini arttırın,
– Kekik, ısırgan otu yaprakları ve ebe gömeci otunu karıştırın için,
– 50 gram kadar tere otu ve şalgam tohumu, 100 gram kadar ısırgan tohumu, 1 kilogram bal karıştırılarak macun kıvamına getirilir ve günde 3 yemek kaşığı kadar düzenli olarak tüketilir.
– 200 gram kadar çörek otu bal ile karıştırılır ve günde 3 yemek kaşığı kadar düzenli olarak tüketilir. Ayrıca karışıma bal eklenerek günde 3 ila 5 bardak kadar içilebilmektedir.
Akciğer kanseri sanıldığı kadar basit bir rahatsızlık olmayıp aslında oldukça önemli sorunlar yaratabilecek olan sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak uzman bir doktora görünüp mayene ve ardından tedavi olmanız gerekirken, bu tedavileri aksatmayarak ek olarak bitkisel olarak kendi tedavinizi yapmanızı öneririz

Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: tere akciğer, akciğer kanseri bitkisel tedavi, akciğer kanseri ısırgan tohumu, akciğer kanseri nasıl geçer bitkiler, Akciger kanserinde öksügü azaltmak için bitkisel tedavi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.