Arı Sütü Tansiyon Düşürüyor !

Arı Sütü Tansiyon Düşürüyor !

Merhaba Sevgili Arkadaşlar… Bu yazımızda Amerika’da ki Kolombiya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma sonucunda çıkan sonuçları sizlerle paylaşmadan önce, günümüzün en yaygın hastalıklarından biri olan tansiyon problemi yaşayan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz ve özellikle hipertansiyon ve yüksek tansiyon sorunu yaşayanların faydasını göreceği arı sütü mucizesinin sonuçlarını paylaşıma açıyor ve şimdiden yüksek tansiyon hastalarına bu bilgilerimizin faydalı olmasını diliyor ve geçmiş olsun diyoruz.
Arı Sütünün Diğer Faydaları
Bağışıklık sistemini destekler.

 
Yüksek tansiyon için bir çok doğal yöntem olmakla bereber ek etkilisi arı sütüdür.Arı sütü bildiğiniz gibi uzunca bir süredir Japonya Amerikada ve İngilterede Tansiyon hastaları için takviye besin olarak kullanılmaktadır.Amerika Kolombiya Üniversitesinde yapılan araştırmada tansiyon hastası 18 denek kullanılmış bunlarda dokuzuna Arı Sütü Doz 1 karışım verilmiş diğerlerine ise verilmemiş 10 gün boyunca aynı besinlerle beslenen grupta Arı Sütü Doz 1 le beslenenlerin tansiyonları normal olmuş yada normalin %2 üzerinde kalmıştır.Diğer Grup ise tansiyon yükseklikleri aynı kalmıştır.
Arı Sütü İlk olarak Japonlar tarafından tansiyon sorunları için kullanılmaya başlanmış daha sonrada tüm dünyaya yayılmıştır.
Arı Sütü Doz 1 Tüm markalar tarafından ilk olarak Çocuklar için üretilmiş tamamen saf doğal bir karşımdır.Bu nedenle yetişkinler tarafındada sık olarak kullanılmaktadır.
Antibakteriyel, antivirütik özelliği vardır

Hücre yenileyici özelliğe sahiptir.
Hormonları ve metabolik işlevleri düzenler.
Bedensel ve zihinsel yorgunluğa karşı enerji kaynağıdır. Vücuda zindelik kazandırır.

Kolesterolü düşürücü etkisi vardır.
Karaciğeri kuvvetlendirir.
Sinirsel rahatsızıklar olumlu etkilerde bulunur.
Saç dökülmesini önlemede etkildir.
Damar sertliğini engellemede yardımcıdır.
Ülser gastrit ve kolit gibi rahatsızlıklarda kullanılabilir.
Kansızlık sorununda yardımcıdır.
Hafızayı kuvetlendirir.
Cinsel performansı artırır.
Bir önceki Kansızlık Nasıl Giderilir Tedavisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler Burada başlıklı konumuzda kansızlık nasıl tedavi edilir hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: arı sütü doz 1

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.