Arı zehri ile kırışıklık tedavisi

Arı zehri ile kırışıklık tedavisi

Daha çok kadınların sorun ettiği kırışıklıklar için gelişen teknoloji sayesinde günümüzde envaiçeşit tedavi metotları uygulanmakta ve bilhassa da kadınlar kırışıklıklarından kurtulmak için botoks estetiğine yönelmekteler. Ancak uzmanların botoks yerine arı zehri kırışıklıkları daha iyi tedavi ediyor demesi üzerine kırışıklık tedavisinde günümüzün en popüler tedavi uygulaması arı zehri oldu. Doğal yüz gerdirme yöntemi olarak da tabir edilen arı zehri uygulaması arı iğnelerini batırma, lenfleri kurutma , yüz masajı yapma gibi yöntemleriyle hem gözlerdeki şişlikleri indiriyor hem de kırışıklıkları dolduruyor. Kırışıklıklarını dert eden hemen hemen her kadının tercihi olan arı zehri hakkında sizleri biraz bilgilendirelim istedik, buyurun.

Kadınların en büyük kabusu olan kırışıklıkların tedavisi için yeni geliştirilen bir uygulama olan arı zehri, özel bal ve yağ karışımı ile kırışıklıkları ciddi anlamda tedavi ediyor
Kırışıklıkların yeri dolduğu için böylece yüz daha gergin ve daha genç bir görünüm kazanıyor.

Arı zehri uygulaması Cilt Uzmanı Deborah Mitchell tarafından dünyaca ünlü isimlere de uygulanmıştır. Kylie Minogue, Danni Minogue, Victoria Beckham ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü isimler arı zehri tedavisini denemiş ve memnun kalmışlardır.

Bir önceki yazımız olan Kırışıklıklara bitkisel maske tarifi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.