Bakımlı Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri

Bakımlı Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri
Fakat bakımlı olmak bir yandan da zevk verir erkeklere. 🙂 Ancak kozmetik firmaları bu yönde çok ileri olamıyorlar. Çünkü kadınlara güzel görünme çabası vardır erkeklerde. Kadınlara verilen ilgiden dolayı erkeklerin bakım ihtiyaçları biraz zorlaşıyor.
Erkeklerin bakımları bayanlara göre oldukça daha zor bir iştir
Kendi çabaları ile   bir şeyler yapmaya çalışmış olsalar da kozmetik firmalarının da yeterli desteği vermesi önemli. Cilt bakım kremleri vede buna benzer ürünler hep kadınlar için üretiliyor. Malesef ki erkekler için özel kremlar yada bakım ürünleri bulmak oldukca zor. Bu makalemizde erkekler için bakım önerilerinde bulunacağız…

 
Erkeklerin cildi kadinlarin cildinden farkli oldugu icinde bu islem daha da zorlasiyor. Cünkü erkegin cildine uygun kremler bulmasi ancak kozmetik firmalarinin elinde. Tabi artik bu durum yavasta olsa degisiyor. Artik erkekler icinde bir adim atilmaya baslandi. Hal digeri gibi devam ediyor olsaydi, bakimli erkeklerin adlari degisecek bir cok alay konusu meydana cikacakti.

Bunun icinde kozmetik firmalarinin adim atmasi biraz daha iyi oldu.
Bazi alanlarda kadinlarla cakissada bakim islemleri, ürünlerde uymuyor cünkü erkegin cildi daha kalin ve bakimi daha zorlu oluyor.
Beslenme ya da gida olarak kullanilan ürünlerden kacinma ya da yeme bayanlarla ayni. Erkeklerin aslinda daha fazla zararli seylerden kacinmasi gerekiyor cünkü bahsettigimiz gibi cilt daha kalin oldugundan herhangi bir problemde düzelmesi daha da zor oluyor. Erkeklerin bakim konusunda mutlaka doktor tavsiyeleri ile adim atmalari daha mantikli ve dogru bil yoldur.
Bir önceki Ayak Bakımı Nasıl Olmalıdır? Bakımlı ayaklara sahip olmak için başlıklı konumuzda ayak bakımı, ayak bakımı nasıl olmalı ve ayak sağlığı hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: bakimli bayanlardan oneriler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.