Bel incelten egzersizler nelerdir?

Bel incelten egzersizler nelerdir?
Bunun için yapmanız gerekenleri madde madde aşağıda açıklıyoruz.

Kimseye ihtiyaç duymadan ve para harcamadan oldukça kolay bir şekilde kendi kendinize bel egzersizinizi yapabilirsiniz.
Bel bölgesinde mütenevvi nedenlerden dolayı birikmiş olan yağlardan kurtulmak isteyenler için çok özel egzersiz hareketlerinden bahsetmek istiyoruz. Çok fazla zaman harcamadan ve efor sarf etmeden bel bölgesindeki yağlanmayı ortadan kaldırarak daha biçimli bir vücuda sahip olabilirsiniz. Belinin kalınlığından şikayet edenler bu önerileri dikkate alıp uyguladıklarında kısa bir süre sonra sorunlarından kurtulduklarına şahit olabilirler

Bel inceltmek için yapılacak egzersizler

1. Sırt üstü yere uzanın ve dizlerinizi birleştirip sağ tarafa doğru çevirin. Ellerinizle başınızı destekleyin. yukarıya doğru bakın ve sadece vücudunuzun üst bölgesinin yukarı doğru kaldırıp indirin. Bu işlemi on defa tekrar ettikten sonra sol tarafta da on kez uygulayın.
2. Sırt üstü uzanmış pozisyonda kalın. Bu kez bacaklarınızı havaya kaldırın ve açabildiğiniz kadar bacaklarınızı açın. Kollarınızı bacaklarınıza doğru uzatıp ellerinizle baldırlarınızı kavrayın. Yine sadece vücudunuzun üst bölgesini kaldırıp indirin. Bu egzersizde diğeri gibi 10 defa tekrarlanacaktır.
Bir önceki Kepek neden oluşur? Kepeklerden kurtulmak için ne yapılmalı? Saç bakım önerileri başlıklı konumuzda kepeğe ne iyi gelir, kepek tedavisi ve saç bakım önerileri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: bel inceltmek icin hangi egzersizler yapilir, hangi egzersizler beli inceltir, acil bel inceltici öneriler, bel incelten eqzersizler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.