Bıktım tozu nedir?

Bıktım tozu nedir?

Bıktım tozu, sigara tiryakilerinin sigarayı kolay bir şekilde bırakmalarına muavenet eden, doğanın mucizevi bitkilerinden hazırlanmış çok özel bir karışımdır. İhtiva ettiği bitkiler ile beyindeki nikotin isteme merkezindeki sinirleri etkisizleştiren bıktım tozu, yüzde 95’lik bir grubu sigara içmekten bıktırmıştır. Üstelik bıktım tozu Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın izni ile hazırlanmakta olup sigara tiryakilerini sigara alışkanlığından uzaklaştıracak bitkisel bir sigara bırakma tozudur. Bıktım tozunu kullanan sigara tiryakileri kısa bir süre sonra sigara içmekten bıkacak ve sigarayı tamamen hayatlarından çıkartarak sağlıklı bedenlere sahip olacaklar.

Bıktım tozunun içerisinde tam on üç tane farklı bitki bulunmaktadır
Bu mucizevi bıktım tozu karışımını aktarlarda kolaylıkla bulacak ve en az 10, en fazla 15 gün olmak üzere kullanarak sigarayı hayatınızdan tamamen çıkartacaksınız.
Bıktım tozu nasıl kullanılır?

Sigara içme ihtiyacı hissettiğiniz anlarda bir çay kaşığının üçte biri kadar bıktım tozunu dilinizin üstüne koyun ve bir müddet öyle bekledikten sonra karışımı yutun. Böylelikle sigara içme ihtiyacınız yok olacak ve sigara içmeyeceksiniz. Böyle böyle zamanla sigaradan tamamen uzaklaşacaksınız.
Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.