Bitkisel tüy dökücü krem nasıl yapılır?

Bitkisel tüy dökücü krem nasıl yapılır?
Ahmet Maranki, kendisinin vermiş olduğu bitkisel tarifleri güvenle uygulayabileceğinizi söyleyerek, ayrıca istenmeyen tüylere bitkisel krem tarifi de verdi.

Prof.
İstenmeyen tüyler yaz aylarında daha da çok istenmediği için kadınların bir çoğu tüylerinden kurtulmanın yollarını ararken sağlıklı-sağlıksız her türlü yönteme başvurmakta, ancak bazıları istedikleri sonuca ulaşırken bazıları da ciddi sorunlarla karşılaşabilmektedir. Dr. Sağlıklı olduğundan emin olmadığınız hiçbir yöntemi denemenizi önermeyen Prof. Dr
Ahmet Maranki’nin önermiş olduğu bitkisel tüy dökücü krem tarifi doğru ve düzenli bir şekilde uygulanırsa yaz aylarını pek bir rahat geçirebilirsiniz hanımlar. Maranki’nin tüy dökücü bitkisel krem tarifi sayesinde tüylerinizde ciddi bir azalma ve renk değişimi olduğuna gözlerinizle şahit olacaksınız.
Ahmet Maranki tüy dökücü bitkisel krem nasıl yapılır?
Malzemeler
 
Hazırlanışı ve uygulanışı

Kuru soğan ateşte közlenir. Sarımsak rendelenir ve içine bir miktar siyah merhem eklenir. Sarımsaklı siyah merhem istenmeyen tüylerin üstüne ince bir tabaka halinde sürülür. Ardından közlenmiş soğanda bunların üstüne sürülerek biraz beklenir.
Bu tarif bir hafta boyunca her gün uygulanmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Suna Dumankaya doğal saç jölesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: evde tuy dokucu krem nasil yapilir, evde tüy dökücü krem yapma, bitkisel tüy dökücü krem nasıl yapılır, dogal bitkiyle tuy dokucu krem yapmak, ev ortamında tüy dokucu krem hazırlama

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.