Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür

Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür
Bilhassa on iki yaş altı çocuklar için uzmanlar herhangi bir problem görmediklerini söylemedikleri müddetçe kesinlikle böbrek iltihabı kürü uygulanmamalıdır.
Böbreklerinde iltihap olan hastaları bu dertten kurtaracak tedavi yöntemi doğanın eczanesinde mevcuttur. Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür uygulamak isteyenler öncelikle hekimlerine danışmalı ve sağlıklarını tehdit edecek herhangi bir sorunun olmadığından emin olduktan sonra böbrek iltihabına karşı bitkisel kürü gönül rahatlığı ile uygulayabilirler.

Böbrek iltihabına karşı bitkisel kürü uygulamak isteyenlere uzmanların bir başka önerisi ise, böbrek iltihabı kürü uygulanırken başka bitkisel tedavi yöntemleri uygulanmamalıdır. Buna bitki çayı içmekte dahildir

Böbrek iltihaplanmasına karşı bitkisel kür tarifi ve uygulanışı

Bir kapa su konmalı ve su kaynadıktan sonra içine sarı ballıbaba eklenmelidir. Sarı ballıbaba ile su iki üç dakika kadar kaynatılmaya devam edilmelidir. Kaynama sonrası su süzgeçten geçirilip ılımaya bırakılmalıdır. Ardından yudum yudum sarı ballıbaba karışımı içilmelidir.
Böbrek iltihabı kürü ilk hafta sabah ve akşam yemeklerinden iki saat sonra, ikinci hafta sadece akşam yemeklerinden iki saat sonra teze olarak hazırlanıp içilmelidir. Şikayetleriniz tekrar arttığında sarı ballıbaba kürü çok sık olmamak şartıyla tekrarlanabilir.
Bir önceki MR Nedir? MR’nin Zararları Nelerdir? başlıklı konumuzda adların ömrü ve MR ne işe yarar hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: böbrek enfeksiyonu ağrısı sabaha karsi, böbrek iltihabına karşı, böbreklere bitkisel tedavi, böbreklerin iltihaplanmasına hangi bitki

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.