Boğaz ağrısı için bitki çayları

Boğaz ağrısı için bitki çayları

 
Boğaz ağrısı için ilaç kullanamıyorsanız evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bitki çaylarından yapıp içebilirsiniz.
Solunum sistemi rahatsızlıklarından olan boğaz ağrısı havaların soğuması ile kendini hissetirmeye başladı. Boğazınızda meydana gelen tahrişleri, bademcik şişmelerini ve ağrıları hafifletmenin bir yoluda bitkilerin şifasındadır. Bitki çayları yutkunma zorluğu çeken, durmadan öksüren veya boğazı acıyan kişilerin bu sorunlarını ortadan kaldırmaya birebir yardımcı olur. Bitki çayı yaparken öncelikle suyunu kaynatın
Kaynamış olan suyun içine bitkiyi atın ve demlenmesini bekleyin. Bitki çayınızı vücut ısınıza geldiği zaman içmenizde fayda var.

 

Boğaz Ağrısı İçin Bitki Çayları

 
 
Bir önceki Bilgisayar ekranına yukarıdan bakın başlıklı konumuzda alın masajı, aydınlatma ve baş ağrıları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: boğaz ağrisi ile bitki caylarinin adlari, boğaz ağrısına ayva, boğaz ağrısını geçirecek bitki çayları, boğaz <i>ağrısına iyi</i> gelecek pratik çaylar, yutkunma zorluğuna ne iyi gelir bitkisel

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.