Botoks fiyatları

Botoks fiyatları
Oysa ki yaşlanma belirtileri olan kırışıklıklar ve sarkmalar için botoks üstün bir başarı sağlamakta ve sanıldığı kadar da korkutucu olmamaktadır. Botoks yöntemi ile 10 yaş gençleşmeniz mümkündür hanımlar.

 
Clostridium Botulinum ismindeki bir bakteriden faydalanılarak laboratuar ortamında ekzotoksin yapıda bir proteindir, botoks. Peki botoksun fiyatı ne kadardır diye soruyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.
Sarkmaları önlemek için yüz germede ve gençleşmede özellikle hanımların tercihi olan botoks yöntemi sayesinde birçok kişinin istekleri yerine getirilmiş ancak bazıları da yöntem hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmadıklarından dolayı botoksa mesafeli yaklaşmışlardır
Botoks yönteminde sinir uçları hedef alınır ve sinir uçlarının salgılamış olduğu madde önlenmeye çalışılarak sinirin uyarmış olduğu organın işlevlerinin azalması ya da tamamen kaybolması sağlanır.

Son zamanların en çok uygulanan estetik yöntemlerinden birisi olan botoks, sağlığa etki eden sorunlarında ortadan kaldırılmasını sağlar. Kırışıklıklar, koltukaltı, el ve ayak terlemeleri, varis gibi sorunları yok eden botoksun fiyatı ise seans sayısına ve yapılacak bölgeye göre değişir. Ancak ortalama olarak botoks fiyatı 400-600 TL aralığındadır.

Bir önceki yazımız olan Göz çevresi kremi nasıl kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: botok fiyatı ne kadar, Botoks ampul fiyat, botoks seans ücretleri, goz botoksu kac lira, idrar yolu botoxu ucreti

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.