Botoks ile burun estetiği

Botoks ile burun estetiği

 

Medyanın ilgi odağı olan botoks, çeşitli alanlarda başarılarına başarı ekliyor. Bu sayede ameliyat sonrası sıkıntıları yaşamamış olmaktalar.
Hem yazılı basının hem de internet medyasının sıkça ele aldığı bir konu olan burun estetiği, son yıllarda oldukça büyük bir artış göstererek çok fazla kişinin uygulattığı estetik ameliyatlarındandır. Ancak artık insanlar burun estetiği yaptırmak için botoks enjeksiyonunu neşter altına yatmaya tercih ediyorlar. Botoks enjeksiyonu özellikle burun ucu kaldırmada çok etkili bir yöntemdir
Son zamanlarda en çok tercih edildiği bölge ise burun oluyor. Cerrahi işlemlere başvurulmadan burun estetiği artık botoks ile gerçekleştiriliyor. Burun ucunu kaldırmak isteyen birçok kişi, soluğu estetik merkezlerinde alarak botoks uygulaması yaptırmak istediğini söylemekte.
Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen botoks ile burun estetiğinde burun içindeki kıkırdaklar ya da kaburgadan alınarak şekillendirilen kıkırdak dokular tercih edilir. Botoks uygulamasında hacimli bir doku kaldırılmamaktadır. Burun ucu estetiğinde sınırlı bir alana sahip olan botoks yönteminde değişiklik yalnızca gülerken burunun orta bölümünde beliren kırışıklıklarının yok edilmesindedir.
Bir önceki Kirpikler neden dökülür? başlıklı konumuzda kirpik dökülmesi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: botoksla ameliyatsız burun estetiği, botoksla burun kaldırma fiyat, kocaeli gebze botox burun kaldırma

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.