Burun akıntısına ne iyi gelir?

Burun akıntısına ne iyi gelir?
Çünkü burun akıntısı tek başına bir sorun değil bir takım rahatsızlıkların semptomu olarak husule gelmektedir.
Burun akıntısı genellikle kış mevsimi geldiğinde çok rastlanan bir problem olsa da, ne yazık ki bir takım sağlık sorunları nedeniyle yaz aylarında da arttığı gözlemlenmektedir. Burun akıntısı ile sıkça karşılaşıyorsanız eğer burun akıntısına iyi gelen bu önerilere kulak verin. Burun akıntısı özellikle de çalışan kadın ve erkeklerin sosyal ve iş yaşamını etkileyen ve utanç duyulmasına sebep olan bir sorun olduğu için uzmanlarından burun akıntısına iyi gelen çözümler hakkında tavsiyeler var.
Burun akıntısına ne yapmalı?
Burun akıntısının tedavisi için öncelikle bu sorunun neden kaynaklandığını bilmek ve nedenlerine göre tedavisini yapmak gerekir
Bu nedenle sebebe yönelik tedaviler burun akıntısını dindirir.
Burun akıntısının nedenlerini öğrendikten sonra eczaneden burun ilacı alabilir ya da soğan ve sarımsak tüketerek burun akıntısını durdurabilirsiniz. Burun akıntısına doğal çözüm için soğan ve sarımsak yemek oldukça etkili bir yoldur.

Çam esansı karışımını burnunuza çekerek de burun akıntısına doğal çözümler bulabilirsiniz. Bal ve çörek otu karışımı tüketmek, zencefil çayı demleyip içmekte burun akıntısına iyi gelen diğer tedavi yöntemleridir.

Bir önceki yazımız olan Yemek sonrası kusmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: burun akıntısına ne iyi gelir, burun akmasına ne iyi gelir, bebeklerde burun akıntısına ne yapılır, burnun akması icin doğal çözümler, zencefil burun akıntısına iyi gelir mi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.