Cildinizi gençleştirmenin yolu

Cildinizi gençleştirmenin yolu
Ayrıca kolesterolünüzü düşürürken, safra taşı oluşumunu engeller ve yüksek tansiyona iyi gelir.
– Elma: En yararlı meyvelerden birisi olan elma, hastalıklara karşı direnç sisteminizi güçlendirir.
Genellikle bayanlar güzel görülmeye oldukça önem verirken, erkeklerde çok daha genç görünerek partnerini mutlu etmek istemektedir. Aslında bu istekler oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecekken, beslenme alışkanlığınızı değiştirmeniz kimi zamanlarda bu sorunların üstesinden gelmeyi ve cildinizin gereğinden daha genç olmasını sağlayabilecektir.
– Kivi: Kalsiyum, potasyum, demir, mineraller ve vitaminler bakımından oldukça zengindir
Ayrıca kivinin içerisinde bol miktarda su ve C vitamini de bulunmaktadır.
– Domates: Domates bol miktarda C, E, B vitaminleri, karoten ve kalsiyum ve demir gibi 15 çeşit mineral içerir. B vitaminleri yağ metabolizmasının hızlandırılmasına katkıda bulunur. Domatesteki C vitamini karpuzda bulunan C vitamininden 10 kat daha fazladır. Orta boy bir domates bir yetişkinin günlük C vitamini ihtiyacını karşılar.

– Üzüm: Üzümde bol miktarda glikoz, protein, kalsiyum, potasyom, demir, karoten, niakin ve B1, B2 ve C vitamini bulunur. Üzüm yorgunluk ve sinir zayıflığı bulunan kişiler için oldukça faydalıdır.
– Yaban Mersini:Yaban mersini oldukça zengin bir antioksidan kaynağıdır. Bu sayede vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. İçerdiği antioksidan özelliğin yanı sıra yaban mersini C vitamini, mineraller ve asit bakımınsan da oldukça zengindir.
– Muz: Birçok kişi aşırı tatlı olması nedeni ile muzun fazla kalori içerdiğini düşünmektedir. Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Muzun içerdiği kalori bir kaç pirincin içerdiği kaloriden daha azdır. Ayrıca muz kabızlık sorununun önüne geçmenizde size yardımcı olur.
Bir önceki Kadınların yeni modası vajinal yenileme başlıklı konumuzda genital bölge ve vajina estetiği hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: cildi gençleştirmenin yolu, muz gençleştirir mi, ruhu genclestirmenin yollari

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.