Kadınlar Flörtte Daha Başarılı

Kadınlar Flörtte Daha Başarılı
Şampanya ve krem şantili çilek baş döndürüyor

Aşk romanları yayımlayan bir Alman kitabevinin araştırması ülkeden ülkeye insanların farklı amaçlarla, farklı biçimde flört ettiğini gösterdi. 18 ülkeden 4 binden fazla kişinin katıldığı ankete göre Fransızlar sadece flört etmek için flört ediyor . En kolayı evli erkekleri baştan çıkarmak. İtalyanlar flörtte aceleci, Fransızlar telaşsız. Flörtte erkekler daha çok atağa geçiyor, ama kadınlar daha başarılı
Erkeklerin sadece yüzde 5 i cinsellik amacıyla flört ettiklerini söylerken Fransız kadınların flört ederken cinsellik amacı yok. Fransızların yüzde 47.6 sı insani içgüdülerin, yüzde 27.7 si aşkın kişileri flört etmeye ittiği görüşünde. Almanların ise yüzde 25 i seks için flört ediyor, sadece yüzde 8.5 i flörtün sebebinin aşk olduğunu söylüyor. Nasıl flört etmekten hoşlanırsınız? sorusunun yanıtı da ülkeden ülkeye farklı. Usta flörtçü Fransızlar acele etmiyor.

Alman ın aklı sekste

Almanlar, çabucak sonuca ulaşan ve ani flörtlerden hoşlanıyor. Daha kuzeye inildiğinde insanlar, karşılarındakinin açıkça isteklerini belirtmesini istiyor. İtalyan erkekler flört ederken aceleci davranırken, kadınlar zamana yayıyor. Ankete katılanlara, para, güç, şöhret ve güzellik arasında en karşı konulmazın hangisi olduğu da soruldu. Japonya hariç, diğer ülkelerde güzellik seçildi. Japon erkeklerinin yüzde 60 ı, kadınların ise yüzde 42 si “Para baştan çıkarır” dedi. Yine aşağı yukarı herkesin hemfikir olduğu bir konu, romantik ve karşısındakinin gururunu okşayanların flört alanında en başarılı oldukları. Yalnız Japonlara göre genç ve seksi olanlar flörtte başarılı oluyor. En seksi yiyecek veya içecek sıralamasında birinciliği şampanya, ikinciliği krem şantili çilek aldı.

Ve evli kadınlara bir uyarı: Araştırmaya katılan kadınların yüzde 14 üne göre, en kolayı, evli erkekleri baştan çıkarmak. Zaten araştırmaya katılan evli erkeklerin yarısından fazlası, maceraya atılabileceklerini söylüyor. Bu oran evli kadınlarda yüzde 43.

 

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.