Kırışıklıklara bitkisel maske tarifi

Kırışıklıklara bitkisel maske tarifi

Yılların sebep olduğu mütenevvi sorunlardan dolayı husule gelen yüzdeki çökmeler ve kırışıklıklar doğanın sunmuş olduğu mucize bitkiler ile hazırlanan güzellik iksirleri sayesinde artık geride bırakılabilen sorunlar oluyor. Sizlerde yüzünüzde çökmeleri ve bu çökmelerin sebep olduğu kırışıklıkları dert etmekten kendinizi kurtarmak istiyorsanız civanperçemi kürünü hazırlayıp deneyebilirsiniz. Ardından kaynattığınız civanperçeminin suyunu sıkmalı ve bir fincan suyun içinde soğumaya bırakmalısınız.Soğumaya bıraktığınız civanpeçeminin posasını ezmeli ve yarım fincan limon suyu, bir çorba kaşığı zeytinyağı, bir tatlı kaşığı süzülmüs bal ve çırpılmış yumurta sarısı ile iyice karıştırmalısınız.

Kırışıklıklara civanperçemi maskesi

 
Malzemeler
 
Hazırlanışı

Civanperçemi çiçeğini ilk olarak saf suda kaynatmanız gerekir. Bitki ve güzellik uzmanlarının tavsiyelerinden yola açarak sizlerle paylaştığımız civanperçemi kürünün malzemeleri, hazırlanışı ve kullanılışı şöyledir
Ardından maske kıvamına gelene kadar karışımın içine yulaf unu eklemelisiniz.
Kullanılışı
Hazırlamış olduğunuz civanperçemi maskesini yüzünüz sürün. Bir saat bu şekilde bekleyin ve yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Son olarak birkaç defa da gül suyuna batırılmış pamuk ile yüzünüzü silin ve cilt tipinize uygun bir nemlendirici sürün.

Bir önceki yazımız olan Hızlı saç uzatan vitaminler nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.