Lahana suyu için kilolarınıza veda edin

Lahana suyu için kilolarınıza veda edin
Sağlığa büyük fayda sağlayanve aynı zamanda  metabolizmayı hızlandıran, kanı temizleyen lahana suyu, zayıflatmada adeta rekor  kırmıştır. Daha sonra kaynattığınız lahanaları süzün ve suyu ılımaya bırakın. Özellikle hanımlar bu konuya çok duyarlı olmakta ve uygulamaya başlamaktadırlar. 3 bardak suya, 4 adet beyaz lahana yaprağı atarak kaynatın.
Son zamanlarda zayıflamak adına  çok fazla uygulanan lahana suyu diyeti ile zayıflamak çok kolay  bir hale gelmiştir
Arkasından ılıyan lahana suyunu sabah ve akşam olmak üzere için. Yazının devamı için aşağıya inin…
 

Lahana Suyu İçerek Zayıflayın

Ilımış olan lahana suyunu yemeklerden önce içmeniz daha faydalı olur. Şeker hastalığına da iyi gelen lahana suyunun, daha sayamayacağımız bir çok rahatsızlıklara iyi geldiğini biliriz. Her gün yemeklerden önce içeceğimiz 1 bardak lahana suyu, hem fazla kilolara hem de selülit oluşumuna engel olur. Bunun yanı sıra, bol su içimi de faydalı olacaktır. Lahana suyu, sindirim sistemini çalıştırır ve kabızlık gibi sorunları yok eder.
Eğer hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız, zor diyetler yapmanıza gerek kalmadı. Her gün içilecek bir bardak lahana suyu, vücudumuzda barınan yağları yok edecektir. Yağların yok olmasını sağlarken, sindirim sistemimizi de düzenlemiş oluyoruz. Sindirim sistemi düzensiz olan kişilerde kilo verimi biraz zor olur. Bunun için lahana suyu içmek çok büyük faydalar sağlar. İncecik ve sağlıklı bir bedene kavuşmak, lahana suyu ile artık çok kolay.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: lahana suyu diyeti nasıl yapılır, lahana suyu za, lahana suyu gabiz yaparmi, lahana suyu hamile kalmayı etkilermi, lahana suyu kabizlik yapar mi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.