Lazer epilasyonda son gelişmeler

Lazer epilasyonda son gelişmeler
Bu sistemler Türk insanının yapısına da çok uygunlar. Genellikle aşırı koyu olmayan bir tene ve kıl yapısına sahip bir toplum olduğumuz için, bu yöntemler ile ağrısız ve kısa sürede tüylerimizden kurtulabileceğiz.

 
Lazer epilasyon yöntemleri arasında teknolojinin son gözdesi olan Scanner’lı (tarayıcılı) Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon yöntemleri FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onay almıştır.

Türkiye’de de kullanılmaya başlayan Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon bir çok tıp ve estetik merkezlerinde bulunuyor. İstenmeyen tüylerin çözümü için tercih edilen lazer epilasyon yönteminde önemli bir adım olan tarayıcılı Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon yöntemleri artık Türkiye’de de kullanılmaya başlandı.
Lazer epilasyonda son dönemlerde hızlı gelişmeler yaşanıyor

Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon yöntemleri oldukça hızlı. Bu yöntemler 15 dakika gibi kısa bir sürede acısız olarak uygulanıyor. Vücudun her bölgesinde de kullanılabilme özelliği taşıyor. Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon Sistemleri hem bayanlar hem de erkekler tarafından oldukça ilgi görecek gibi…
Bir önceki Argan yağının faydaları nelerdir? başlıklı konumuzda argan yağı, argan yağı faydaları ve argan yağı yararları hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: scanner’lı tarayıcılı alexandrite lazer ve vakumlu diod lazer, vakumlu diod lazer epilasyon

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.