Ozon gazının yararları

Ozon gazının yararları
Yeni bir kan lazım” dedi. Nişanlıyım ve yakında evleneceğim. Ozon gazının vücuttaki kanın yenilenmesinde, saç bakımında, saunada ve birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı merkeze gelen ünlü manken Tuğba Altıntop da kanını temizletti.
Maltepe’de yeni açılan ozon gazı ile tedavi merkezi Ozon Club, kısa sürede ünlülerin uğrak yeri oldu. Altıntop “Çok iyi hissediyorum

Dünyada uzun yıllardır kullanılan ozon gazı ile tedavi yöntemi artık Türkiye’de de yaygınlaşmaya başladı. Maltepe’de yeni açılan ozon gazı tedavi merkezi Ozon Club’da kanserle mücadele, diyabet ve şeker hastalıkları, kas ve eklem romatizmaları, deri hastalıkları, göz hastalıkları, bağırsak hastalıkları ve kadın hastalıklarının yanı sıra selülit tedavisi, kan temizlenmesi, saç bakımı ve saunada da ozon gazı kullanılıyor.
Ozon saunalarında kişinin gözeneklerinin açılarak ozon gazının deriye işlemesinin sağlandığı merkez, kısa sürede sanat ve sosyete dünyasından ünlülerinin de uğrak yeri oldu. Manken Tuğba Altıntop şarkıcı Reyhan Karaca, oyuncu Açelya Akkoyun, radyo programcısı Cem Ceminay, manken Ebru Destan ve şarkıcı Seçkin Piriler, Ozon Club’ın müdavimlerinden bazıları.
Ozon tedavi merkezine gelerek kanını temizleten ve saç bakımı yaptıran manken Tuğba Altıntop da bu tedaviden son derece memnun. Ozon tedavisi uyguladığından beri cildinde gözle görülür bir değişim fark ettiğini söyleyen Altıntop “Daha önce de kan temizleme denen tedaviyi yapmıştım. Bir şeylerin değiştiğini hissediyorum. Sanki oksijeni bol yüksek bir tepeye çıkmış gibiyim. Gözümü kapattığımda büyük bir ormanın ortasında olduğumu düşünüyorum. 15 dakika sonra kendimi He-man gibi hissedeceğim. Mükemmel bir buluş” dedi.
Ünlü manken, evlilikle ilgili planlarının sorulması üzerine ise, “Her şeyin bir sırası var. Nişanlandım ve yakında evleneceğim. Yeni bir kan gerekir. Evlenince bir bebek de isteriz tabii ki” diye konuştu.
Ozon tedavisinde kullanılan cihazları tanıtan Ozon Club’ın sahibi Bülent Keskin, vücutta oksijenin öneminin büyük olduğunu belirterek, “Oksijen zararlı bakterileri temizleyerek, vücudu dinç tutar. Dolayısıyla bol oksijen üretmek gereklidir. Bu da vücut fonksiyonlarının maksimuma çıkmasını sağlar. Kanserli hücrelerin yok edilmesinde başrolü oksijen oynar. Biz de bu ozon tedavisiyle oksijeni organlara iletmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Keskin, ozon tedavisinin kanserle savaş, diyabet, kas-eklem ve romatizma hastalıkları, virüslerden kaynaklanan hastalıklar, böbrek hastalıkları, deri ve göz hastalıkları, bağırsak, kadın, nörolojik hastalıklar, selülit tedavisi, stresle mücadele, cinsel fonksiyonların düzenlemesinde kullanıldığını belirterek, “Ben annemi ve dayımı erken yaşta kanserden kaybettim. Kendim de risk taşıyorum ve bundan kurtulmak için yurtdışında araştırmalar yaptım. Bir hekimle tanıştım. Ozon tedavisini bu sayede Türkiye’ye getirdim” dedi.
Keskin, kanını temizleyen Tuğba Altıntop’un da Ajda Pekkan gibi hem fiziği hem de sesiyle uzun zaman izlenecek bir sanatçı olacağını belirterek, “Ajda Hanım da yıllarca bu yöntemle dinç kaldı. Michael Jackson’ın da ozon tedavisini sağlayan bir kapsülle otellerde dolaştığını biliyoruz” diye konuştu.
Reyhan Karaca, Açelya Akkoyun, Cem Ceminay, Ebru Destan, Seçkin Piriler gibi birçok ünlünün yanı sıra siyaset ve iş dünyasının tanınmış simalarının da ozon ile tedavi yöntemini tercih ettiğini dile getiren Keskin, “Süleyman Demirel, Deniz Baykal, Tansu Çiller de geçmişte ozon tedavi görüyordu. Bunu duyan milletvekilleri de merkezimize geliyor” dedi.
Bu yöntemin zihni açtığını belirten Kelsin, öğrencilerin sınavlardan önce gelerek kendilerine başvurabileceklerini ve bu tedavinin notlarını da etkileyeceğini söyledi.
Ozon tedavisini kullanarak iyileşen 7 yaşındaki Elif Çakır’ın annesi Serpil Çakır, “Elif doğduğundan itibaren çeşitli rahatsızlıklar geçirdi. Daha sonra astım hastası oldu. Biz tıbbi, kimyasal ilaçlar kullanmak istemedik ve yaptığımız araştırmalar sonucunda ozonla tanıştık. Birkaç ay tedavi gördü ve baktık ki iştahı açıldı. Kapının kolunu bile açmakta zorlanıyordu. Bunların hiçbiri kalmadı. Elif şimdi göründüğünün yarısı kadardı. Birden gelişimi normale döndü. Hastalığının gerilediğini gördük. Şu anda tedaviye devam ediyoruz ve çok mutluyuz. Elif ozon kızı oldu” ifadelerini kullandı. Minik Elif ise kendisini çok iyi hissettiğini söyledi.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ozonun gazının zararları, kadinlar kulubu ozon tedavi yaptiran yorumu, ozan gazının faydaları, ozon gazı cicde faydası, ozon gazı faydaları

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.