Saç ekiminde yeni yöntemler

Saç ekiminde yeni yöntemler
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi sayesinde pek çok alanda yeni teknikler kullanılmaya başlanırken, saç ekiminde de yeni yöntemler kullanılmaya başladı. Daha kısa sürede daha fazla saç köküne sahip olmak artık daha zahmetsiz ve daha kolay. İşte saç ekiminde yeni gelişmeler.
Uzman hekimler dökülen saçların yerine yenisine ve daha gür yapısına sahip olmak için teknolojinin geliştirmiş olduğu, daha yüksek oranda başarı sağlayan ve zahmeti de daha az olan yeni saç ekimi yöntemlerinin varlığından bahsettiler.
Saç ekiminde son yenilikler
Daha önceleri uygulanan saç ekim yöntemlerinin uygulanmasında alında ve göz altlarında şişlik ve ağrı husule gelmekte iken, yeni saç ekimi yöntemleri ile bu sorunlar büyük oranda engellenmiş oluyor
Ayrıca saç kökü toplanırken köklerin pek çoğu zarar görüyordu ve aynı zamanda saçların alındığı bölgede izler oluşuyordu ki, bu sorunlar da artık saç ekimindeki yeni gelişmeler sayesinde minimum seviyelere indirilmiş oldu.

Geliştirilen saç ekiminde yeni teknikler sayesinde artık acı, ağrı ve iz yok denecek kadar azdır. Kişinin bir organ ya da doku parçasının kendi vücudunun başka bir bölümüne nakledilmesi olarak tanımlanan ototransplantasyon, kellik problemini tarihe gömüyor. FUT ve FUE yöntemleriyle artık daha kısa sürede ve daha zahmetsiz bir şekilde pozitif sonuçlar alınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çocuklarda saç dökülmesini önleme yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: saç ekiminde yeni buluşlar, sac icin yeni bulus

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.