Saçı hızlı uzatmanın yolları nelerdir?

Saçı hızlı uzatmanın yolları nelerdir?
”Saçım çabuk uzamıyor!” diye şikayet ediyorsunuz ya hani, işte saçlarınızın çabuk uzamamasında ki neden onlar değil sizsiniz.
Nasıl ki cilt ve vücut sağlığınıza özen gösteriyorsanız aynı özeni saçlarınız içinde göstererek saçlarınızın hem sağlıklı hemde oldukça çabuk bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Çünkü saçınıza istediğini verirseniz o da sizin istediğinizi verecektir.

Saçınızın uzamasında en önemli etken beslenmedir. Saçınızın hızlı uzamasında en önemli husus doğru beslenmek ve sağlıklı bakım ürünleri kullanmaktır
Saçınızı besleyecek gıdaları tüketerek canlı, sağlıklı, parlak ve daha uzun saçlara kavuşabilirsiniz. Protein ve bilhassa E vitamini bakımından zengin olan meyve ve sebzeleri tüketerek saçınızın uzamak için ihtiyaç duyduğu şeyi vermiş olursunuz.
Saç sağlığında ve saçın çabuk uzamasında önemli olan bir diğer faktör ise, bol bol su içmektir. Saçınızı gıdalarla beslediğiniz kadar sudan da yoksun bırakmamalısınız. Su, saçın doğal nemini ve parlaklığını kazandırır. Aynı zamanda saçı kurutan kafeinli ve alkollü içeceklerden de uzak durmaya dikkat edin.

Saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarından korumalı, banyoda iken saçlarınızı şampuanladıktan sonra saç diplerinize masaj yapmalı, saçınızı altı haftada bir uçlarından kestirmeli ve saç tipinize uygun doğru bakım ürünlerini kullanmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Zerona lazer ile zayıflama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: saç uzatma yöntemleri, saç uzatmanın doğal yolları, Dirnaqlarin uzanma yollari, saç uzatmanın yolları nelerdir, saç uzatmanın yolları

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.