Sedef hastalığının bitkisel tedavisi

Sedef hastalığının bitkisel tedavisi

Kullanımını sıklaştırmanızı önerdiğimiz bitkiler: Isırgan otu, papatya, meyan kökü, oğul otu, karabaşotu ve anason
Birinci karışım: Her sabah 3 su bardağı su kaynatın.
Sedef hastalığının tedavi çözümlerinin olmadığı iddia edilse de, aslında bu hastalıktan bitkilerin şifası ve gücüyle arına bilmeniz mümkün kılınıyor. Çok kolay bir şekilde bitkilerle iyileştirilebilinen bu hastalık için kesinlikle bitkisel kürlerden faydalanmanızı öneririz. Sözünü ettiğim bu bitkileri ezin ve suyun içine birer tatlı kaşığı ekleyin. Üzerini örtün ve 20 dakika kadar demlemeye bırakın
Bu suyu süzün ve 3′e bölüp aç karna için. 10 gün kullanıp, 2 gün ara verin ve küre tekrar 1 ay daha devam edin. Ancak şeker hastalığı ve yüksek tansiyonu olanlar bu karışımı kullanırken dikkat etmeli. Bu hastalıkları bulunanlar, meyan kökünü karışıma ilave etmemelidir.

İkinci karışım: Bir kaba 200 gr vazelin koyun ve 1 tatlı kaşığı susam yağı, 2 tatlı kaşığı ardıç katranı, çam esansı ve 1 tatlı kaşığı defne tohumu yağı ekleyip karıştırın. Hasta olan cildinize günde 1 kez bu kremi sürün.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: susam yağı sedef, defne yağı sedefe iyi gelir mi, Sedef hastalıginda defne yağı, sedef hastalığının bitkisel tedavisi, sedef için karışım

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.