Şifalı taşların faydaları nelerdir?

Şifalı taşların faydaları nelerdir?
Şifalı taşlar mütenevvi hastalıkların ve sağlığı olumsuz etkileyen stres, sıkıntı gibi sorunların olumsuz etkilerini vücuttan uzaklaştırmaktadır.
Eski çağlardan beri şifalı taşların insanların fiziksel ve ruhsal sağlığı üzerinde mühim etkileri olduğu bilinmektedir. Günlük yaşantınızda hangi enerjiye ihtiyaç duyarsanız eğer, o taştan ihtiyacınız olan enerjiyi alabilirsiniz.

Şifalı taşların her biri bir enerjiyi temsil etmektedir. Ancak uzmanlar şifalı taşların ilk kullanım öncesi toprakta bekletilmesini önermekteler
Bir gece ay ışığında bir gece de güneş ışığında toprak altında bekletildikten sonra kullanılmalıdır. Bunun amacı taşın üzerinde bulunan negatif enerjiyi atmaktır.

Şifalı taşın üzerindeki negatif enerji uzaklaştırıldıktan sonra bu taşı üzerinizde taşıyarak sıkıntınızı, stresinizi, üzerinizdeki yorgunluğu veya hastalığı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Şifalı taşları sadece üzerinizde taşımak zorunda değilsiniz, yaşam alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Bakılanlar: ruhsal şifa nedir ve faydası

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.