Sivilce için bebek pudrası nasıl kullanılır?

Sivilce için bebek pudrası nasıl kullanılır?
Belki de çoğunuz daha önce bu tedavi metodunun adını duymuş, uygulamış ve başarılı bir sonuç almış olabilirsiniz.
Sivilceleri ile başı dertte olanlara, sivilcelere iyi gelecek ve sivilcelerin kuruyup kısa sürece cilt üzerinde görünürlüğünü giderecek çok etkili bir tedavi yöntemi sunuyoruz. Bilmeyenler ve denemek isteyenler için sivilcelere bebek pudrası ile çözüm önerimizi sayfamızda paylaşmak ve sivilce sorunu yaşayanların dertlerine derman olmak istedik. Sivilceler için kullanılacak olan bebek pudrası elma sirkesi ile karıştırılacak ve krem kıvamına getirilecek.
Sivilcelere bebek pudrası
Sivilceler için bebek pudrası kullanmak istiyorsanız yapacaklarınız hem çok basit hem de kısa sürede sivilcelere etkili olacaktır
Ardından krem kıvamındaki karışım sivilcelerin olduğu yere sürülecek ve kurumasını beklenecektir. Kuruduktan sonra sabunla yıkamanız yeterli olacaktır.

Bebek pudrasının içine krem kıvamına gelecek kadar elma sirkesi ekleyin ve karışımın çok cıvık olmamasına dikkat edin. Sivilcelere bebek pudrası ve elma sirkesi karışımını haftada iki kez olacak şekilde 5 hafta boyunca uygulayın. Bir süre sonra cildinizde sivilce problemi kalmayacak ve ciltteki yağlanmada azalacaktır.
Bir önceki Ürtiker (kurdeşen) tedavisi başlıklı konumuzda kurdeşen nasıl tedavi edilir, kurdeşen tedavisi ve ürtiker tedavisi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: bebek pudrası sivilce, bebek pudrası faydaları, bebek pudrası sivilceye iyi gelirmi, bebe pudrası sivilce, bebe pudrasi sivilceye iyi gelirmi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.