Smartlipo (lazerlipoliz) nedir?

Smartlipo (lazerlipoliz) nedir?

Yağ lazer sistemi olarak adlandırabileceğimiz Smartlipo , fazla yağ dokusunu yok etmek üzere tasarlanmış yenilikçi bir sistemdir. . Klasik liposuction yöntemlerine nazaranla cilde ve yağ dokusuna mekanik bir travma da bulunan bu sistem, yağ hücretsinin dış memranını parçalar ve yağ içeriğinin açığa çıkmasına yardımcı olur.
Bu yağlar lenfatif sistemle emilirken kalıcı olarak yok edilir ve bu teknikle deri içerisinde fibroblastlar uyarıldığında işlemi takip eden günlerde deride gerilme ve sıkılaşma oluşur, deri sarkması görülmez.

Birkaç kilo fazla yağ birikintisi yüzünden giysileriniz istediğiniz gibi durmuyorsa, kollarınızı fazla kalın bulup kısa kollu giyemiyorsanız, yüzünüzü tombul buluyor yada gıdınızın kaybolmasını istiyor fakat geleneksel liposuction veya genel anestezi altında bir operasyon geçirmek istemiyorsanız, onlarca farklı tedavi gördüğünüz halde selülitlerinizde ve çatlaklarınızda bir fark oluşmamış ise en önemlisi geçirmiş olduğunuz liposuctiona bağlı sorunlarınız oluşmuş ise Smartlipo tekniğini tercih etmenizi öneririz.
Bir önceki Kadınların yeni modası vajinal yenileme başlıklı konumuzda genital bölge ve vajina estetiği hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: lazer lipoliz yaptıranlar, smartlipo fiyat

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.