Suna Dumankaya doğal saç jölesi

Suna Dumankaya doğal saç jölesi
Sağlıklı ve saçınıza zarar vermeyen saç jölesi kullanmak istiyorsanız işte tarifi. Bu sebeple saça zarar verme ihtimali daha az olan Suna Dumankaya doğal jöle tarifini hazırlayıp kullanın.

Suna Dumankaya’nın doğal saç jölesi C vitamini bakımından zengin olması yönüyle hem saçı beslemekte hem de saça zarar vermemektedir. Sık sık jöle kullanmak başta saç dökülmesi olmak üzere mütenevvi saç sorunlarına yol açar.

Suna Dumankaya saç jölesi

 
Bir adet limonu yıkayın.
Güzellik ve bakım uzmanı Suna Dumankaya, dışarıda satılan, saça zarar verme ihtimali yüksek olan jölelere muhtaç kalmamanız ve saçlarınızı kaybetmemeniz için bitkisel ve sağlıklı yollardan hazırlanan jöle tarifi veriyor
Yıkadığınız limonu çok az miktarda olan suyun içinde on dakika kadar kaynatın. Ardından haşladığınız limonu blendır yardımı ile iyice ezdirin. Ezilen haşlanmış limon krem kıvamına gelmelidir. Ardından krem şeklindeki limonu saçlarınıza sürün.

Bir önceki yazımız olan Serap Kunak irmik maskesi tarifi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: suna dumankaya limonlu sac jolesi, limon jölesi nasıl yapılır, en doğal jöle yapımı, joleye dogal yontem, limondan saç jölesi nasıl yapılır

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.